MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

I Urodziny Parkrun Jelenia Góra

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 4 lipca 2016, 14:18
Aktualizacja: 14:22
Autor: Org
Fot. Organizatorzy
Urodziny odbędą się 9 lipca (sobota) na placu przed Pawilonem Norweskim w Cieplicach. Początek o godz. 8.50. Szczegóły na plakacie.

Parkrun to przedsięwzięcie non-profit mające na celu promowanie ruchu i zdrowego trybu życia. Funkcjonuje wyłącznie dzięki zaangażowaniu i energii wolontariuszy, a także sponsorów i organizacji wspierających.

Ogłoszenia

Czytaj również

Znowu auto na chodniku

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Dachowanie w Radomierzu

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~Ewelina 4-07-2016 20:17
Kto mi odpowie kiedy wróci do parku słynna figura kobiety ?
~a 4-07-2016 22:51
nigdy
~wydojony przez sądy na usług 5-07-2016 1:24
Sam sobie robię zawody bez pomocy władzy. Trenuję codziennie dla własnej przyjemności i nie muszę pokazywać gołej życi, arche czy d.u.p.To znaczy długo uprzykrzaj pierdliwym włodarzom. Nie jedz dzika bo zastaniesz nieboszczyka ,gdy kręgosłup starych tryka taka Wasza policycka by zaczynać od nocniczka. Pierwsza nagroda to skok do Bobru , druga skok do Kaczawy a trzecia to skok do OFE po twoje grosze. ZAWSZE NIEWOLNIK WYDOJONY. Czy żyje ten biegających po N.Y. minister finansów co można było jeść jedno jajo i jedną chrupiącą bułeczke w tygodniu? (KOŁO.KO).
~ 5-07-2016 12:15
Zawody niby nie liczy się czas i miejsce a jednak trwa wyścig 🐀 strasznie obludne towarzystwo liczą się czasy zegarki stroje
~ 5-07-2016 12:45
Co za korba z tym bieganiem masowym, za kasę i w tłumie zorientowanym na czas i numerek. Dadzą im napoju za wpisowe, i dyplom jak dla dzieci i to jest dla nich motywacja, a samemu nie lepiej? Po co te halo? To, tu, to tam. z rodzina pójść sobie pobiegać, albo z kolega czy koleżanką. wiem, wiem, dyplomu nie dają i nie można się pochwalić. Chore ludzie
~Bieganie zniszczylo mi zycie 5-07-2016 13:25
Wszystko byłoby ok gdyby nie wejście w świat zawodów!!! Wcześniej sprawiało mi satysfakcję dla samego siebie później wir zawodów nic nie byłoby ważne tylko te zawody coraz szybciej mocniejszy i lepiej nawet już znajomi byliście tylko biegaczami kryzys w małżeństwie zakończony rozwodem i kontuzje crazy czeskiej lapane... Dalej biegam ale dla siebie nie na pokaz
~Organizator 5-07-2016 22:33
Drodzy Państwo Parkrun to impreza bezpłatna. W inicjatywie Parkrun nie ma kasy, nie ma wpisowego jest za to miła atmosfera i fajni ludzie. Zapraszamy serdecznie aby spróbować i przekonać się samemu.
~Organizator 5-07-2016 22:45
Zapraszamy również wszystkich chętnych do rejestrowania się na stronie www.parkrun.pl i wydrukowania kodu kreskowego uczestnika i zabranie go ze sobą na bieg. Pozwoli to nam na zarejestrowanie twojego uczestnictwa oraz osiągniętego wyniku natomiast Tobie da możliwość sprawdzania swoich bieżących i historycznych rezultatów. Przy czym informuję że organizatorzy nie zapewniają nagród za osiągnięte miejsca - przyznawane będą jedynie drobne upominki które zostaną również rozlosowane wśród wszystkich uczestników biegów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Śmierć na żwirowni

Jest kapliczka św. Anny

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Rozmowy o Kowarach

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1048
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
6%