im. Małgorzaty, Henryka

I runda play-off ligi MOS w siatkówce

Sobota, 24 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 24 marca 2007, 13:04
Bez większych niespodzianek przebiegała rywalizacja w I rundzie play-off w lidze MOS amatorów w siatkówce.

Spośród drużyn które po fazie grupowej zajmowały niższe miejsca od swoich przeciwników w parze w I rundzie play- off zwycięsko z rywalizacji wyszedł jedynie Sylwia Team, który 3:1 pokonał Jeżów Sudecki. W pozostałych parach triumfowały, bez starty seta wyżej notowane Areszt Śledczy, Simet, Nieprzkupni, Bóbr Marciszów i Gwardia. Zespoły te w kolejne fazie rywalizacji zmierzą się ze sobą, a stawką ich pojedynków będzie awans do turnieju finałowego ligi, z udziałem trzech najlepszych ekip.