MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Hotel Artus nagrodzony HolidayCheck Award 2017

Wiadomości: Karpacz
Sobota, 11 lutego 2017, 8:36
Aktualizacja: 8:38
Autor: Kar
Fot. Użyczone
Hotel Artus w Karpaczu, OW Cztery Pory Roku w Dźwirzynie, Villa del Mar w Niechorzu, Hotel InterContinental w Warszawie, Uzdrowisko Grand Lubicz w Ustce, Hotel Hilton w Warszawie oraz Primavera w Jastrzębiej Górze – to 7 nagrodzonych polskich obiektów.

Spośród przeszło 660 tys. obiektów noclegowych z całego świata, które można opiniować w serwisie HolidayCheck, aż siedem polskich hoteli zostało nagrodzonych tytułem HolidayCheck Award 2017. Warto podkreślić, że opinie oddane na polskie obiekty pochodziły w dużym stopniu od klientów zagranicznych odwiedzających Polskę i stanowiły 42 proc.

Nagroda HolidayCheck Award jest przyznawana od 12 lat najwyżej i najchętniej ocenianym hotelom na całym świecie. HolidayCheck, na podstawie blisko miliona opinii oddanych przez swoich międzynarodowych użytkowników, wybrał 695 hoteli z 35 krajów. To jedna z najbardziej pożądanych w branży turystycznej nagród, gdyż decydują o niej sami klienci, a nie jury.

Aby Hotel mógł pretendować do nagrody musiał spełnić określone kryteria. Brane były pod uwagę jedynie opinie dodane w okresie dwunastu miesięcy – od 1 grudnia 2015r. do 30 listopada 2016r. Obiekt musiał mieć co najmniej 50 opinii oddanych w badanym okresie i być rekomendowany przez co najmniej 90 proc. swoich gości. Kolejnym kryterium były oceny gości, tj. słoneczka HolidayCheck. Za ich pośrednictwem internauci oceniali poszczególne aspekty oferty hotelu, tj. pokój, położenie oraz okolicę, obsługę czy wyżywienie w danym miejscu. Potencjalni zwycięzcy musieli uzyskać średnią ocen na poziomie co najmniej 5,0 słoneczek; skala ocen: od 1 (bardzo źle) do 6 (bardzo dobrze).

Ogłoszenia

Czytaj również

Święto Pieroga odwołane

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Synoptycy: spodziewane burze i deszcz

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~jayz 11-02-2017 18:06
Brawo! Świetny hotel, bardzo dobrze zarządzany. Pięknie zlokalizowany. Luksus w kameralnym otoczeniu, a tak blisko w góry i do centrum.
~Byłem nie raz 11-02-2017 20:45
Gratulacje, hotel jest wspaniały, obsługa na najwyższym poziomie!
~Gość 11-02-2017 23:45
Super, brawa dla Właścicieli i Obsługi.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W sierpniu zarejestruj jacht

Śmierć w mieszkaniu

Wybory uzupełniające w Leśnej do rady miejskiej

Komu przeszkadza społeczna lodówka?

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
771
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%