MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Hokejowy remis Chojnika w Desnej

Wiadomości: DESNA/Czechy
Poniedziałek, 9 marca 2009, 9:55
Aktualizacja: 10:02
Autor: ah
W piątkowy wieczór kolejny sparing rozegrała drużyna KS Chojnik Jelenia Góra z Orłem Mysłakowice. Mecz odbył się na sztucznym boisku w Desnej (Czechy) w nietypowym wymiarze czasowym, pierwsza tercja trwała 30 minut, druga 40, a ostatnia trzecia 30 minut.

W przekroju całego spotkania podopieczni Dariusza Michałka byli drużyną lepszą, jednak nie przeniosło się to na wynik końcowy gdzie padł hokejowy remis 5:5.
Orzeł skoncentrował się jedynie na kontratakach. Chojnik przyjechał jedenastoosobowym składem. Z konieczności musiał zagrać trener młodzików Krzysztof Gierasimuk, który uratował ciepliczanom remis.
Dla Chojnika bramki strzelili w pierwszej tercji Marcin Jurkiewicz oraz Bartosz Kogut, w drugiej Michał Gadzimski. Natomiast w ostatniej kapitalnie głową uderzył Krzysztof Gierasimuk, a zamknął całą listę strzelców Michał Gadzimski. Do składu powrócił Tomasz Kogut, który swój występ może zaliczyć do udanych.

KS Chojnik - Orzeł Mysłakowice 5:5 (2:1, 3:3, 5:5)
Bramki: Jurkiewicz, Kogut, Gadzimski x 2, Gierasimuk.

Skład Chojnika: Olczyk - Modrzyk, T.Kogut, Sopinka, Soboń - Kozak, Jurkiewicz, Michałek, B.Kogut - Gierasimuk, Gadzimski

Orzeł to szósta ekipa w A-klasie po rundzie jesiennej. Przypomnijmy że w XI kolejce obecnego sezonu mysłakowiczanie pokonali podopiecznych Dariusza Michałka 3:1.

Ogłoszenia

Czytaj również

Złoty Krokus dla...

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Finał z przytupem

Komentarze (2) Dodaj komentarz

ADA10 9-03-2009 15:59
brawo kioskarz :D
~a 9-03-2009 17:58
a kto dla orła strzelał?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Porażka z Chrobrym

Wybory: Zwycięstwo PiS

Licealiada piłkarzy

Zaklęcia Harmonii

Mecz przyjaźni

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
165
Tak
58%
Nie
36%
Nie wiem
6%