MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Helpersi chcą pomagać i zachęcają innych

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 1 lutego 2017, 7:59
Autor: H–P
Fot. Organizatorzy
Grupa jeleniogórzan postanowiła nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują. Do programu można zgłosić praktycznie każdego. Począwszy od samego siebie, do ludzi, którzy stracili majątek w wyniku katastrofy, ale też osoby borykające się z długoletnią chorobą.

- Zgłoszenia od Was będą musiały zawierać materiał wideo, w którym krótko zostanie przedstawiona postać osoby, dla której ma być organizowana akcja, pomysł na ewentualny "prank" połączony z niespodzianką od nas. Nasza akcja dotyczyć będzie głównie: poszkodowanych w katastrofach (utrata majątku na skutek pożaru), osób z ograniczoną sprawnością fizyczną, domy dziecka, osób które wspierają innych, bezdomnych, których miejmy nadzieje los nie jest Wam obojętny, dzieci, które dużą część swojego życia spędzają w szpitalach czy schronisk dla zwierząt – informują organizatorzy akcji.

Szczegółowe informacje pod adresem: https://pomagam.pl/helpersi, kontakt: helpersi@interia.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Letnie szlaki są wciąż zamknięte

Nie widać, że to bio?

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~głupota 1-02-2017 9:34
Prank?? Czyli straszenie przypadkowych osób na ulicy?? To ma być pomoc??
~ 1-02-2017 9:51
możecie robić "pranki" i nagle spłacać kredyty mieszkaniowe osobom które mają kuppione mieszkania po 3 krotnym wzroście cen w 2005/6/7 r i teraz cała ich wypłata idzie na kredyt , a rząd pozwolił na te podwyżki i ani nikogo nie chce pociągnąć do odpowiedzialności (zwłaszcza lichwiarzy żerujących wtedy na zapotrzebowaniu na coś niezbędnego do życia jak mieszkanie) ani nawet nie daje możliwości odliczenia od podatku rat kredytu mieszk lub wliczania do różnych "progów" zapomóg

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Wsparcie strajkujących

Powstaje autorski film w Karkonoszach

Protest oświaty

Kolejny sukces Juliusza

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
466
Tak
67%
Nie
31%
Nie wiem
3%