MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

„Hello Mr Sting” w Parku Zdrojowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 24 lipca 2017, 7:15
Aktualizacja: Wtorek, 25 lipca 2017, 7:31
Autor: WAC
Fot. WAC
Znany jeleniogórski muzyk Jacek Szreniawa wystąpił 23 lipca w muszli koncertowej, w cieplickim Parku Zdrojowym, podczas kolejnej odsłony cyklu „Letnie Koncerty Promenadowe”.

„Letnie Koncerty Promenadowe” od wielu lat, w wakacyjne niedziele umilają czas przebywającym w Cieplicach. Znakiem rozpoznawczym imprez organizowanych przez Zdrojowy Teatr Animacji jest duża różnorodność gatunków muzycznych reprezentowanych przez występujących artystów. Na scenie w muszli koncertowej można usłyszeć między innymi arie operetkowe, muzykę ludową oraz różne odcienie muzyki rozrywkowej.

Bohaterem ostatniego z koncertów był jeleniogórski muzyk Jacek Szreniawa. W programie jego występu znalazły się utwory Gordona Sumnera czyli Stinga.

Jacek Szerniawa, w towarzystwie kontrabasisty Jakuba Olejnika wykonał akustyczne wersje największych przebojów ikony rocka. Podczas ponad godzinnego koncertu ze sceny zabrzmiały utwory grupy The Police oraz solowe hity Stinga. Wprawdzie, gdy tylko muzycy pojawili się na scenie, nad Parkiem Zdrojowym rozpętała się ulewa jednak nie zniechęciła ona miłośników dobrej muzyki.

Kolejny „Letni Koncert Promenadowy” odbędzie się w niedzielę 30 lipca o godzinie 16.00. Tym razem na scenie w muszli koncertowej wystąpi zespół Jelonka Brass z programem pt. "Promenadowy koktajl muzyczny".

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Bezpłatne webinaria

Mała rzecz, a cieszy

Zaśpiewał chór brożecki

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Zygzakiem po ulicy

XVII Muzyczny Ogród Liczyrzepy zakończony

Będzie taniej za wodę i ścieki

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
590
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%