MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Handlówka musi poczekać na boisko

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 29 listopada 2017, 10:29
Aktualizacja: Czwartek, 30 listopada 2017, 7:49
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Zapowiadana budowa boiska dla uczniów Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 Jeleniej Górze nie zostanie zrealizowana w tym roku. Popularna "Handlówka" musi jeszcze poczekać na realizację projektu, który jest już gotowy.

Jak tłumaczy naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta, w budżecie przewidziano na ten cel jedynie 150 tysięcy złotych, a koszt budowy ma wynieść 300-400 tys. zł. - Z uwagi na zbyt małą kwotę przeznaczoną na budowę boiska, w tym roku odstąpiliśmy od tego zadania - powiedział Paweł Domagała.

W projekcie budżetu miasta na 2018 rok zadanie jest przewidziane, zatem jedyna szkoła znajdująca się w centrum miasta, która nie ma zewnętrznego placu do przeprowadzania lekcji wychowania fizycznego najprawdopodobniej doczeka się w końcu boiska wielofunkcyjnego.

Dyrekcja "Handlówki" bardzo liczy na realizację zadania i z cierpliwością oczekuje na swoją kolej. - Realizacja ma być w przyszłym roku i cieszymy się z tego. Czasami trzeba poczekać, nie wszystko można od razu mieć - stwierdziła z optymizmem Danuta Pawłowicz, dyrektor ZSLiZ Nr 2.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bulwar Cieplicki otwarty!

Młodzież ZSRA o jakości powietrza  

Niebezpieczne wyzwania

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~llll 29-11-2017 13:11
Na marginesie - od roku sklep na parterze Handlówki stoi pusty, czy nie lepiej zejść z ceną za wynajem i mieć najemcę, parę groszy i oszczędności na ogrzewaniu - niż hodować pustostan i czekać nie wiadomo na co (na bank, co zapłaci np.40 zł/m2)?
~bartek k 29-11-2017 19:21
tam kiedyś było boisko, piękne bramki strzelałem, 2005/09

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dwa dni mega rabatów w salonie i serwisie Volkswagen, Audi oraz SEAT w Lubinie podczas Black Friday

Będą opłaty za billboardy

Wreszcie dobra droga

Usłyszał zarzut zabójstwa

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
307
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%