MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Halowy turniej małych piłkarzy

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 26 listopada 2007, 22:16
Aktualizacja: 22:22
Autor: Łukasz Stawski
Trzy jeleniogórskie drużyny żaków czyli małych piłkarzy z roczników 1999 i młodszych uczestniczyły w turnieju, który odbył się w hali przy ul. Złotniczej, a którego organizatorem był KKS Jelenia Góra. Najlepiej spośród nich wypadli zawodnicy KKS I Jelenia Góra, którzy w zmaganiach zajęli drugą lokatę.

W zmaganiach uczestniczyło dziesięć zespołów z Jeleniej Góry, Lubania, Lubina, Świdnicy, Wrocławia i Wałbrzycha. W fazie eliminacyjnej walczyły one w dwóch grupach po pięć zespołów w każdej. Najlepiej na tym etapie zawodów zaprezentowały sie drużyny TOP Talent I Wrocław i Amico Lubin i to one zagrały w finale imprezy. Mecz ten zakończył sie wynikiem bezbramkowym, a w konkursie rzutów karnych górą byli lubinianie 3:4. W meczu o trzecią lokatę KKS I Jelenia Góra pokonał TOP Talent Wrocław 2:0. Pozostałe dwie jeleniogórskie drużyny zajęły miejsca: ósme – KKS II oraz dziesiąte SP Gol.

Nagrody indywidualne otrzymali: najlepszy zawodnik – Daniel Hudzik (Amico Lubin), strzelec – Bartosz Jamkowy (TOP Talent I Wrocław) i bramkarz – Filip Pietruczyk (KKS I Jelenia Góra)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Łużyce za silne

Pamięci Henryka Tomaszewskiego

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Wypadek przy baniakach  

Pokonali lidera!

Wyszarpali zwycięstwo

Wysoka porażka z Miedzią

Mają w nosie pieszych

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
362
Tak
62%
Nie
35%
Nie wiem
3%