Czytających: 9620

Jelenia Góra: Halniak pokonał Pub Gola

Niedziela, 8 września 2019, 22:23
Aktualizacja: 22:37
W 3. kolejce piłkarskiej A–klasy Pub Gol Jelenia Góra podejmował na boisku przy ul. Nowej ekipę Halniaka Miłków. Trzy punkty zainkasowali goście, którzy wraz z kowarska Olimpią są jedynymi drużynami w grupie pierwszej z kompletem punktów.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy między 19. a 28. minutą trzykrotnie pokonali Sendera. Najpierw na listę strzelców wpisał się Paweł Ługowski, następnie Bartosz Golonka i Jakub Hobgarski. Tuż przed przerwą nastroje gospodarzy poprawił Dariusz Ozimek, który zdobył gola na 1:3. Po zmianie stron oba zespoły dążyły do kolejnych trafień, ale ta sztuka najpierw udała się ekipie z Czarnego - w 75. minucie samobójczego gola zapisano Tomaszowi Stelmachowi, jednak pięć minut później wynik na 2:4 ustalił Paweł Ługowski.

Pub Gol z dorobkiem 3 punktów w 3 meczach zajmuje 8. miejsce, a Halniak z kompletem wygranych jest wiceliderem. W następnej kolejce ekipa z Miłkowa w Podgórzynie podejmie KS Łomnicę 15.09, godz. 11:00), a jeleniogórzanie wybiorą się do Strzyżowca na mecz z Czarnymi (15.09, godz. 15:00).

Pub Gol Jelenia Góra - Halniak Miłków 2:4 (1:3)

PG: Sender - Gawroński, P. Hamowski, K. Hamowski, Kukuła (72' Świątek), Kurowski, Kuśnicki, Lachowicz, Ozimek, Pawlikowski, Rudy.
Halniak: Gąszczyk - Golonka, Mintero Ortiz, Blaut, Krupa, Bińczyk, Hobgarski, Ługowski, Stelmach, Turski (70' Piwko), Woźniak (75' Kościołek).