MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

H. Papaj na temat drugiej tury wyborów

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 30 października 2018, 6:38
Aktualizacja: Środa, 31 października 2018, 6:49
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Hubert Papaj – kandydat komitetu "Zadbajmy o miasto", który w pierwszej turze wyborów na prezydenta Jeleniej Góry zgromadził 4620 głosów, podczas konferencji prasowej podziękował mieszkańcom za głosy oraz poinformował czy popiera któregoś z kandydatów w drugiej turze.

Jak zaznaczył lider "ZoM", minione wybory (I tura) były głosowaniem typowo na szyldy partyjne, ale i tak udało im się uzyskać dobry wynik.

Mamy realne szanse, również jako Bezpartyjni Samorządowcy - na kontynuowanie zarządzania województwem dolnośląskim - powiedział na wstępie Hubert Papaj, który dziękował mieszkańcom za głosy na jego osobę i deklaruje, że wkrótce powstanie stowarzyszenie Zadbajmy o miasto. - Przez najbliższe 5 lat chcemy pokazywać mieszkańcom jakie mamy pomysły, program i co chcemy zrobić - dodał czwarty w wyścigu o fotel prezydenta Jeleniej Góry.

Były zastępca Marcina Zawiły odpowiedział również czy popiera któregoś z kandydatów w drugiej turze wyborów.

- Przede wszystkim uważam, że każdy mieszkaniec Jeleniej Góry powinien czuć obowiązek, aby wziąć udział w drugiej turze wyborów. Jak będę głosować? Przeciwko obecnemu zastępcy prezydenta, z paru względów. Spotkaliśmy się obok dawnego targowiska przy ul. Kilińskiego, które od wielu lat jest nieczynne i straszy. W ramach kampanii wyborczej pomalowano rozwalające się ogrodzenie i to jedyny efekt kampanii na dzień dzisiejszy. Jeżeli obecny zastępca chce kontynuować politykę Marcina Zawiły, to my się z tym nie zgadzamy i moje sumienie nie pozwala mi głosować na Jerzego Łużniaka - tłumaczył H. Papaj, który uważa, że kandydat KO wygra wybory, ale chciałby, aby jego przewaga nad rywalem była jak najmniejsza.

Hubert Papaj nie zadeklarował jednoznacznie, że poprze Krzysztofa Mroza.

- Na pewno Jerzy Łużniak nie uzyska mojego głosu. Czy to będzie głos nieważny, czy na kontrkandydata - to pozostawiam do rozwagi wszystkim, którzy pójdą na wybory - wyjaśnia lider komitetu "Zadbajmy o miasto".

W niedzielę (4.11) w Jeleniej Górze dojdzie do dogrywki o władzę w naszym mieście. Zmierzą się Jerzy Łużniak (Koalicja Obywatelska) oraz Krzysztof Mróz (Prawo i Sprawiedliwość).

Twoja reakcja na artykuł?

24
38%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
6
10%
Złości
32
51%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Przed II turą: wiec poparcia prezydenta Andrzeja Dudy  

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Komentarze (96) Dodaj komentarz

~Beatenka 30-10-2018 7:42
Papaj ma rację głosujmy przeciwko luzniakowi i tak wygra ale jak będzie to przewaga ok 8% to może się opamięta i coś zacznie robić bo jak wygra 30% to mu odbije i pomyśli że wszyscy to kochają
~~~ 30-10-2018 8:46
do: ~Beatenka (7:42)
Też tak mi sie wydaje.Łuzniak nie zapewnia dopływu świezego powietrza ,wręcz przeciwnie.Zapewnia tylko dalsze kiszenie się w zamknietym hermetycznie słoiku(grupie).Z którego owoce czerpać bedą nieliczni wybrańcy. Szkoda ze wcześniej nie puszczał oka do PiS.Patrząc na rozkład sił w przyszłej RM Łuzniak w przypadku wygranej nie bedzie miał łatwo
~Powaznie 30-10-2018 11:00
do: ~~~ (8:46)
KO ma w radzie samodzielną większości więc Jerzy Luzniak będzie miał w radzie stabilną większość.
~Nadchodzi rachunek sumienia 30-10-2018 10:26
do: ~Beatenka (7:42)
Papaj musi się rozliczyć ze swojej dotychczasowej działalności na rzecz naszego miasta. Co dobrego zrobił naszemu miastu będąc członkiem pro wrocławskiego, wpływowego DRS?
~jol 30-10-2018 7:48
Dajmy szansę nowemu nie emerytowi
~Ryzyk Fizyk 30-10-2018 8:07
do: ~jol (7:48)
Jakie szanse? Co ten człowiek osiągnął w życiu oprócz tego, że należy do pisu i czasami występuje jako statysta przy oddawaniu inwestycji które zaczęli budować poprzednicy. Jakby wygrał to mamy upolityczniony samorząd , a On sam żadnych decyzji bez uzgodnienia z komitetem centralnym pisu nie podejmie . No chyba tego to nie chcecie. Komentarz Papaja wynika tylko z żalu ,że przegrał
~ 30-10-2018 8:41
do: ~Ryzyk Fizyk (8:07)
Jakoś nie zauważyłem by podczas kampani kandydat KO chwalił się jakimiś osiągnięciami z dotychczasowego stanowiska, więc oświeć nas jeśli coś przegapiliśmy ?
~PipiPiupiu 30-10-2018 14:06
do: ~Ryzyk Fizyk (8:07)
"Co ten człowiek osiągnął w życiu?" - jako krytyka Mroza jest trochę śmieszne. Mróz ma czterdzieści jeden lat, ma wyższe wykształcenie, obok pełnienia innych funkcji, przepracował blisko dziesięć lat jako radny Jeleniej Góry, dziś jest senatorem RP, członkiem dwóch komisji senackich, w tym zastępcą przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów Publicznych. Nie wydaje mi się, żeby zarzucanie Mrozowi braku osiągnięć było w tym przypadku na miejscu, szczególnie, że drugi kandydat, czyli Pan Łużniak, jest już prawie emerytem, a jego najznamienitszym osiągnięciem jest uczestniczenie we władzy, która przez minione lata nie zrobiła nic dobrego dla Jeleniej Góry. Dodatkowo, jeżeli chodzi o związek Mroza z PiS, to jest to partia, która rządzi krajem i raczej nie należy się spodziewać, że to się szybko skończy, a wybór Mroza jest w tym przypadku najlepszym sposobem, żeby coś na tym skorzystała również Jelenia Góra. Niech nam coś dadzą i to najlepiej szybko, proste i logiczne. Warto mieć na uwadze, że prawica rośnie w siłę w całej Europie i kontakty PiS mogą się okazać bardzo pożyteczne. Mróz to najlepszy obecnie wybór dla Jeleniej Góry, a radnym z KO trzeba zwyczajnie patrzeć na ręce, żeby bezkarnie nie szkodzili miastu.
~AniiaJG 30-10-2018 21:21
do: ~PipiPiupiu (14:06)
To akurat mnie nie przekonuje - pytamy się gdzie osiągnięcia - i co? Osiągnięcia w postaci klepania po odpowiednich plecach. Niestety, ale polityk, który ma tylko "polityczne" osiągnięcia to tylko przykład, że senatorem może zostać nawet p. Mróz... Podpisuje co mu się podsunie, i nadal pilnuje, żeby klepać odpowiednie plecy. Jak już tu ktoś napisał - osiągnięcia - to np. stworzenie od podstaw własnej, dobrze prosperującej firmy, przebicie się w wyścigu szczurów korporacyjnych gdzieś wysoko, bycie społecznikiem pomagającym najbiedniejszym. Może kariera naukowa na najlepszych uczelniach. To są osiągnięcia - a w polityce, dzięki odpowiednim zasadom, partyjni kacykowie wystawiają kogokolwiek. Był Niesiołowski, Palikot - to i jest Mróz... . Tyle czasu był radnym - dobra, co wtedy osiągnął, poza pobieraniem diety? Czym się wykazał? ( I uwierz, to nie jest atak - tyle że Jeleniej Góry już nie stać na eksperymenty tego typu. Po prostu po pięciu latach tak "kompetentnej i doświadczonej " osoby pozostanie tylko step. I ten zarzut tyczy się niemal wszystkich polityków. Nie przepadam za lewicą - ale porównaj sobie kompetencje tego "kandydata" z Biedroniem - ile obaj znają języków, co rzeczywiście zrobili dla społeczności i wreszcie, jakie ten drugi miał Osiągnięcia. No ale o takim prezydencie, to można sobie tylko pomarzyć...
~zbigs 30-10-2018 23:55
do: ~PipiPiupiu (14:06)
Pan Mróz: mierny, bierny ale wierny. I to ma wystarczyć!!! ;)
~Anatol 31-10-2018 9:09
do: ~PipiPiupiu (14:06)
Mróz fachowiec????? a z kasy w Tesco go wylali, bo liczyć nie umiał. Buahahahah, a dziś jest w komisji finansów w senacie! No czad!!
~Rafał 30-10-2018 8:02
Ludzie nie dajcie się nabrać na obiecywanki Pana Łużniaka, który miał 12 lat by coś pokazać. Czas na zmiany ...
~jeleniogórzanka 30-10-2018 8:05
Ojej, proszę Pana, sądzi Pan, że oddanie głosu nieważnego to jest rozwiązanie sprawy? Tragedia !!! Ani tak, ani siak? Uważa Pan , że Pana wypowiedź jest mądra? Litości !!!
~fgd 30-10-2018 8:13
POtargowiczanie sensownie i odważnie to trzeba było wykorzystywać środki europejskie w ciągu waszych rządów w J.G. . Gdzie odbudowane przez was zakłady pracy ? , gdzie było mieszkalnictwo ? , gdzie była troska o rodziny wielodzietne i o niepełnosprawnych ? .. zadłużyliście J.G. , nic nie zrobiliście w rozwoju miejsc pracy co przyczynilo sie do ucieczki mlodych wykształconych z Jeleniej Góry ... Wasze rządzenie przyczynilo sie do wyludnienia z mlodych i zostało miasto starych ludzi .
~Zanim zaczniesz pleść 30-10-2018 10:12
do: ~fgd (8:13)
Ale chrzanisz. I to z samego rana. Jeśli chodzi o Targowicę to może przeczytaj jedną z książek T. Piątka: Macierewicz i jego tajemnice. Stawia ona Macierewicza od 23 listopada 2013 wiceprezesa Prawa i Sprawiedliwości w roli niepohamowanego niszczyciela. Najdziwniejszy i niezwykle szkodliwy dla Polski minister obrony. Powiązany z globalnym gangsterem i finansistą Siemionem Mogilewiczem, mózgiem rosyjskiej mafii
~ 30-10-2018 8:14
Hmmm ja też nie popieram partii z której jest Łuźniak , ale z pewnością pójdę na wybory i oddam ważny głos, bo oddanie nie ważnego głosu to to samo co nie pójście na wybory czyli oddanie głosu na tego który ma ich najwięcej.
~ 30-10-2018 8:38
do: ~ (8:14)
Narzekając na internetach i oddając nieważne głosy nic nie zdziałacie a zwycięzca nawet wam nie podziękuje za poparcie jakie mu udziwliliście nie głosując lub oddając nie ważny głos, niska frekwencja na wyborach nikogo nie interesuje ani nie daje do myślenia - nie zauważyliście tego wciągu kilku ostatnich lat ?
~Gość 30-10-2018 8:29
Łużniak nic nie zmieni ,to jest uczeń czerwonego sweterka więc nie nadaje sie na prezydenta tego miasta ,uważam że jak jego poplecznicy juz mowia ze przeszkadzano Zawile i to ludzie pana Papaja ktorego zresztą też nie cenie bo nie mam za co to mi nóż w kieszeni sie otwiera 12 zmarnowanych lat w tym miescie i co dalej ma byc jak było choć by na kolanach to pójde zagłosowac przeciwko klice PO-SLD w tym miescie bo dość marazmu marketowisk dydkontó i galerii psu na bude potrzebnym ,a słyszenie że młodzi przedsiębiorcy zwina interesy jak wygra pis to mi normalnoie szczeka opada ,jak ktoś nie potrafi zarządzac firma to niech sie za to nie bierze i to samo z miastem jak ktos nie potrafi gospodarowac to niech idzie do muzeum na dyrektora jak zona Zawiły
~Maccaron 30-10-2018 8:30
Ciepła posadka, pięć lat bez stresu, a potem hop, może się uda dostać do szerszego koryta. Strasznie jestem ciekaw tych działań na rzecz Jeleniej Góry przez następne pięć lat... . I jasne, nie ma co głosować na znajomych z którymi Hubert się pogniewał, lepiej na lolka, który nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek - no, ale jak się ugadamy w sejmiku - to już wszystko inne nieważne... . Przemyślcie to sobie Bezpartyjni - jak skończył Lepper i Giertych na współpracy z PiSem - was też wchłoną i wyplują jak zużytą gumę do żucia. No ale każdy jak sobie pościele, tak się wyśpi...
~ed 30-10-2018 8:41
do: ~Maccaron (8:30)
Miejmy nadzieję że tak się stanie.
~ 30-10-2018 9:20
do: ~Maccaron (8:30)
Bardzo proszę, rozwiń hasło: zarządzanie. Napisz dokładnie na czym polega zarządzanie w przypadku miasta.
~Maccaron 30-10-2018 9:47
do: ~ (9:20)
Zarządzanie miastem - czyli kierowanie działaniami bieżącymi i strategiczne myślenie o przyszłości - jak w dużej korporacji. Tyle tylko, że w korporacji, żeby zarządzać choć działem, trzeba się legitymować doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem, bo zarząd nie zaryzykuje finansowych strat w imię posadzenia na ważnym stanowisku człowieka, który o takiej pracy nie ma zielonego pojęcia. Niestety, w przypadku miasta pojawia się cała masa "ekspertów" którym idzie tylko o koryto - bo przecież jak w mieście zabraknie forsy - to się ściągnie z podatników, albo poniesie "odpowiedzialność polityczną" - czyli nic mi nie zrobią, ale nachapać się zdążyłem... . Nawet powiem więcej. Zarządzać miastem jest trudniej - bo korporacja ma po prostu wypracować zysk. A miasto prowadzi wiele działań deficytowych. I potrzeba sprawnego, doświadczonego managera, który potrafi to skleić.
~P.Piotr 30-10-2018 8:48
No niestety krytyka Pana Hubert pod adresem obecnej władzy w mieście ma podkład czysto OSOBISTY - uraza z przed lat, kiedy żegnał się z posadą Zastępcy Prezydenta Miasta.
~miłego dnia 30-10-2018 8:54
Panie Papaj, i po co opowiadać że jest się bezpartyjnym myślę że co najmniej połowie Pana wyborców po tej deklaracji zwymiotowało dlaczego bo dostał Pan propozycję z Wrocławia od kolegów (sic) bezpartyjnych za poparcie? Drwi Pan z ludzi... nie oprę się i powiem jak w Sienkiewiczu "Hańba"
~Clek 30-10-2018 9:23
Papaj karierowicz, chodzilo mu tylko i wylacznie o dorwanie sie do KORYTA, czegorpobowal juz wielokrotnie na szczescie bez powodzenia. Na pohybel pofajdanym klamcom i karierowiczom, dosc juz jest ich w obecnej wladzy.
~Papaj zaczyna znowu ryć? 30-10-2018 10:22
do: ~Clek (9:23)
Papaj działając wcześniej w DRS reprezentował w naszym mieście interesy Wrocławia. Nieprzypadkowo prezydent Zawiła w wywiadzie mówił o blokowaniu przez część miejscowych łajdackich polityków, inwestycji w naszym mieście i telefonach do ministerstw szkodzących naszemu miastu. Biadolenie Papaja nad targowiskiem przy Kilińskiego jest co najmniej bezczelnością. Może nadejdzie czas, kiedy dowiemy się który "polityk" tak się ześwinił?
~ 30-10-2018 9:29
Bezpartyjni Samorzadowcy to pis Luzniaka dzisiaj popiera Trzaskowski, Mroza pewnie przyjedzie wspierac Przybylski.
~widok z rana 31-10-2018 7:35
do: ~ (9:29)
piękny sarkazm :)
~trzecia opcja 30-10-2018 9:45
Uważam, że powinna być 3 kratka w głosowaniu - "żaden z powyższych". Mi osobiście nie pasuje żaden z kandydatów a chciał bym głosować. W przypadku gdy 3 opcja przeważyła by nad kandydatami powinno się rozegrać wszystko od początku...
~wyborca 56 30-10-2018 10:04
wiadomo ,że Papaj pójdzie z PIS mówienie że wygrał jakie wygrał 4 miejsce od końca na prezydenta i tylko 200 głosów na radnego. A z tym Kilińskiego miała być zmiana tylko coś PISOwi i Radnym od Wrotka się nie chciało zagłosować nad zmianą planu przestrzennego
~Anonim+ 30-10-2018 10:45
Posunięcie p. Papaja odsłoniło Jego prawdziwe oblicze - czyste karierowiczostwo. Choć program mnie się podobał, ale w tej sytuacji będzie naturalnie zupełnie inaczej i wcale nie lepiej. Przekazanie władzy w ręce PIS to dalszy marazm i czystki w urzędach (posadki dla swoich misiewiczów), a obiecane przez Prezesa hojnie pieniądze dla samorządów (naturalnie tych "swoich") i tak nie napłyną (no może trochę na początek), a popłyną na "swojską" wschodnią stronę - nie ma co mieć złudzeń. Przykładem niech będą okrzyczane wielkie zakupy dla MON i co - i nic nie kupiono, ale z tych "zaoszczędzonych" pieniędzy łata się budżet. Stąd takie świetne wyniki...
~Nadchodzi dyktatura 30-10-2018 11:05
Rządzący Polską PiS opowiada banialuki, że cała reforma samorządowa po 1989 r. nadaje się do „dobrej zmiany” w kierunku centralizacji. To jest nie do przyjęcia, bo oznaczałoby, że wracamy do czasów minionych, kiedy samorząd był przedłużeniem ręki rządu.
~ 30-10-2018 12:08
do: ~Nadchodzi dyktatura (11:05)
Bo samorząd powinien być tylko przedłużwniem, wyraźnie to widać po bardzo źle wdrożonej reformie ośw w naszym mieście
~Piszesz bajki o winie miast 30-10-2018 16:21
do: ~ (12:08)
Trwa batalia o pokrycie kosztów reformy w oświacie. Rząd nie ma pieniędzy. Na pomniki pieniądze zawsze się znajdą. Kościoły mogą się dowolnie bogacić bez płacenia podatków- tacy jesteśmy bogacze. A oświata? Przecież dzieci ludzi władzy mają zapewnioną edukację, więc czym się przejmować?
~18 sqandal 30-10-2018 12:30
… no to Pan Hubert pokazał prawdziwe oblicze , karierowicz i tyle , przegrał i tyle a że nie może się z tym pogodzić a to już Jego sprawa ( utrapienie ) myśle ze i tak nie przestanie kombinować jak tu gdzieś się załapać . KROPKA !
~xiz 30-10-2018 12:39
Sumienie? To partyjne skoczki takie coś posiadają? A może to krótka pamięć powoduje, że Papajowi wyleciało z głowy sprawowanie funkcji zastępcy prezydenta Miasta w poprzedniej kadencji Zawiły? Co wtedy on zrobił dla Miasta?
~Zet 30-10-2018 13:01
Chłopie tylko się nie popłacz - przerżnąłeś wybory, że hej. Wyborcy pokazali Ci, że nie dadzą się nabrać na Twój uśmieszek. Wszyscy wiedzą jaki z Ciebie karierowicz. Zabierz teraz swoje zabawki z JG a przy okazji swoich kolegów z Dresu , przytul się oficjalnie do PISu bo tam Cię jeszcze nie było i pójdź 11.11 na Marsz Niepodległości - może jakiś kolejny stołek wpadnie. Pomyliłeś honor z honorarium
użytkownik facebook 30-10-2018 13:02
H.Papaj pisze że jeżeli p.Łużniak chce kontynuować politykę Zawiły to on go nie poprze. Dobrze by było żeby się dowiedział co ma zamiar robić p. Łużniak a potem opowiadał się po którejś ze stron.
~ 30-10-2018 13:23
Wygladzony, przylizany karierowicz. Jeszcz mame w to g..wciagal. nie popapaj sie Hubercik
~POPIS 30-10-2018 14:34
Pan Papaj niech nie pie tu i na innych lokalnych portalach. Wróbelki już dawno ćwierkały że się poukładał z panem Mrozem na vice zależnie od tego który przejdzie do II tury, a teraz udaje dziewicę , gość poległ ale robi wszystko żeby wyjść na swoje. Jemu już dziękujemy
~xsds 30-10-2018 14:36
w
~Bob 30-10-2018 14:47
A kiedy znikną plakaty Pana Papaja? Czeka, aż wichura je pozrywa?
~AniiaJG 30-10-2018 21:25
do: ~Bob (14:47)
Już pozrywała :)
użytkownik facebook 30-10-2018 14:57
A kogo to obchodzi...
użytkownik facebook 31-10-2018 0:21
Dokładnie, kogo to obchodzi ?
~wyborr37777 30-10-2018 15:18
Śmieszni są wyborcy PO na Radnych wybrali ludzi którzy idą tam po diety. Wybierają Partie a nie ludzi. Bo to widać. Teraz wybiorą Łuzniaka który chce doczekać emerytury.. Żal Miasto niszczeje i sie zwija ale co tam ja jeszcze mogę wyjechać do Bolesławca bo przynajmniej działki dla mlodych oferują
~ 30-10-2018 15:54
do: ~wyborr37777 (15:18)
Zalosni sa wyborcy PiS. Na radnych wybieraja ludzi ktorzy ida tam tylko po to, aby wsadzic dupe do rady nadzorczej czegokolwiek. Samorzad to samorzad. Sam rzadze, sam zgarniam kase. Oto wielka tajemnica wiary.
~Szpadellos 30-10-2018 15:50
Pokój to ten od western city, niech zajmie się stanem koni w swoim grajdole a nie polityką
~Cancer84 30-10-2018 15:54
Miłosz Sajgon miał przeceż lecieć do ambasady jakiegoś egzotycznego kraju, wizę cofneli mu?
~KuroNekoSan 30-10-2018 15:59
Ten to ma tupet sprzedał wszytskich: Prystroma, Obrębalskiego, Łuźniaka, Zawiłę gdzie dadzą stołek to leci
~zwodzio 30-10-2018 16:04
Co to za Firma 2mpr? Od public relation?
~13579_ 30-10-2018 16:25
Czas na zmiany kto pamięta chodź jeden sukces Pana Łuźniaka z ostatnich 12 lat bycia w samorządzie ?
~ 30-10-2018 16:27
do: ~13579_ (16:25)
Ja pietam. Nie bylo Mroza.
~Daroo24 30-10-2018 16:35
Ponoć Pan Łuźniak to, także rolnik bo ma gospodarstwo warte 1 milion zl
~MeAndI 30-10-2018 16:50
Kto nie chce być dalej manipulowany przez PO niech oddając głos ma to na uwadze. Tylko nie ŁUŻNIAK
~auinette 30-10-2018 16:56
Cała ta ekipa jak POKÓJ, CZERNOW, ŁUZNIAK , ZAWIŁA, SCHETYNA nadaje się do usunięcia. NIE GŁOSUJMY NA NICH!!!!!!
~MaraTime 30-10-2018 17:06
ŁUZNIAK ma wykształcenie ornitologa, ma 63 lata i doświadczenie w lepieniu doniczek.
~ 5-11-2018 14:00
do: ~MaraTime (17:06)
dlatego nadaje się na super prezydenta dla karierowiczów i lokalnych układów, żeby poplecznicy i wszelkiego rodzaju popaprańcy zachowali stołki w spółkach komunalnych i stanowiska w urzędzie miejskim, szkoda fatygi, byle jakość wygrała i dlatego Jelenia Góra przegrała i będzie byle jakim miasteczkiem, dla małomiasteczkowych niby działaczy
~atol 30-10-2018 17:10
Panie Łużniak. Kończ Pan, wstydu oszczędź.!!!!!!!!!!
~Wolt35 30-10-2018 17:15
Jego przecież wspiera SAJNOG, KOSTKA, RZOŃCA. Masakra jakaś, Uwłaszczyli się na spółkach i opluwają ludzi. Strasznie są mierni.
~MercilessSinner 30-10-2018 17:35
Platformy Listy to dopiero komedia.
~zemer 30-10-2018 17:39
Panie Pokój, co Pan zrobił dla powiatu przez 4 lata, oprócz oczywiście pobrania diet w wysokości 72000,00 PLN. NIC! Apeluję aby na niego nie głosowac.
~Łużniak i Zawiła zasłużeni 30-10-2018 18:12
do: ~zemer (17:39)
Ciut więcej niż Papaj, Mróz, Niedźwiedzki, Gluza, Wrotniewski i Przybylski razem wzięci razem wzięci
~Yrezi Rewor 30-10-2018 17:48
Cytuję Chylke...:Wal się Zordon... Chociaż panie "szpinakowy marynarzu polityki" daleko Panu do Zordona, to i tak ma Pan rację... Ja też na Jerzego głosu nie oddam... Kto czytał, ten wie... ;-)
~dar_piesni 30-10-2018 17:49
Co Zawila i Łuzniak zrobili dla Jelenie Góry.
komentarz usunięty
~Enzo donosiciel 30-10-2018 18:08
odpowiedź na usunięty komentarz
Tak, prawda. Dostał dożywocie. Ma odsiadywać po II turze wyborów na prezydenta.
użytkownik facebook 30-10-2018 18:39
Żenada. Już się Pan zapisał do pisu?
użytkownik facebook 31-10-2018 0:18
Proszę spytać czy w PIS nie był przypadkiem pani kandydat.
użytkownik facebook 31-10-2018 7:34
A bo Pan na razie tylko w samoobronie? W sumie stamtąd zawsze było blisko do PiSu więc nie ma się co dziwić...
użytkownik facebook 31-10-2018 8:30
polityka to jednak rzecz straszna. tyle wpisów i merytoryczny jeden. reszta to hejt, wyśmiewanie, złośliwości. Lepszy dzień macie po tym czy jak bo nie rozumiem ?
użytkownik facebook 31-10-2018 8:33
A to akurat nieprawda, jedyną partią do której należalem byla PO :))))
użytkownik facebook 31-10-2018 8:35
a czy to ważne czy piszę się prawdę czy nie? POhejtowane jest i to się liczy ;-) co najweselsze, ciągle czytam, że to wyborcy pisu są najbardziej agresywni w sieci. czy to znaczy, że to wszystko powyżej to pisowcy?! :O
użytkownik facebook 30-10-2018 19:41
Papaj niech w końcu zadba o miasto i niech pościąga te swoje reklamy z lamp.
użytkownik facebook 30-10-2018 21:44
Popieram ! Niech przestaną straszyć. Całe szczęście że na niego nie głosowałam.
użytkownik facebook 31-10-2018 0:20
Reklamy opłacone i miasto na tym zarabia więc chyba dobrze, że wspieram finansowo samorząd prawda? Co do straszenia to kwestia gustu, nie ma tam zdjęcia więc proszę spać spokojnie i się nie bać, nie wygląda pani na tak bojaźliwą osobę :))))
użytkownik facebook 31-10-2018 5:30
Ja na Ciebie głosowałem ale też mnie wkurzają reklamy. Wszystkie. ;)
~Pogo 30-10-2018 21:33
Oj tam oj tam. Panie Hubercie, mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy, a nie jak się zaczyna. I jak to wygląda?Miasto zasypane śmieciem z pierwszej tury ( zwłaszcza Wolności, chociaż wichura z częścią się uporała ) - a wie pan, że są tacy, co pozbierali swoje wizerunki tego samego dnia po zakończeniu wyborów? Tak, wiem że to dziwne, ale są tacy Honorowi Ludzie. Druga sprawa śmierdzi jeszcze bardziej - można było oficjalnie powiedzieć - tak, mam umowę z p. Mrozem odnośnie koalicji. To byłoby poważne potraktowanie swoich wyborców i Honorowe wyjście z sytuacji... A co zostało... Człowiek PSL - w skrócie, oby przy korycie, nieważne z kim... . Ja wiem, że większość z tego to tajemnicze słowa, ale szkoda mi znajomych, którzy panu uwierzyli i zagłosowali na pana w pierwszej turze...
użytkownik facebook 30-10-2018 21:56
My też dziękujemy Panie Papaj - bardzo 😊
użytkownik facebook 30-10-2018 22:08
Beata Wójtowicz mam znajomych, którzy głosowali na Papaja. Starsi ludzie, są wściekli.
użytkownik facebook 31-10-2018 0:20
Beata Wójtowicz proszę bardzo polecam się przez kolejne 5 lat :))))
użytkownik facebook 31-10-2018 0:35
Hubert Papaj żałosne, niezmiernie.
użytkownik facebook 31-10-2018 0:36
Katarzyna Wojtasik szczerze Pani współczuje.
użytkownik facebook 31-10-2018 0:40
Hubert Papaj czego? Po pierwsze znamy się od lat. Teraz mam inne nazwisko, niejaki Hubert w Atrapie rozpaczał, że go nie przyjęli do BOR. To nie ja oszukałam wyborców...
użytkownik facebook 31-10-2018 0:46
Katarzyna Wojtasik to jest nas dwoje, którzy nie oszukali wyborców. Słowo znamy się od lat jest baaaaaardzo na wyrost, bo ja Pani proszę wybaczyć, ale w ogolę sobie nie przypominam, tak samo jak ewentualnej kariery w BORze :)) Może chodziło o Lasy Państwowe i w tym kontekście bory i lasy?
użytkownik facebook 31-10-2018 13:51
Lol, Kaśka, czyli to taki erotoman gawędziarz z tego typa haha.
użytkownik facebook 31-10-2018 13:59
Wojciech Ciesiołkiewicz gawędziarz na pewno. Zwłaszcza w kampanii 😉
użytkownik facebook 31-10-2018 16:12
Katarzyna Wojtasik A na dodatek nie nauczył się od przepompownika i innych równie "niezależnych" kandydatów, że nie przekazuje się poparcia populistom.
~Xiz 31-10-2018 6:49
Pamiętam, jak 7-go września widziałem go na jarmarku w okolicach rynku, łaził z całą świtą jak po swoich włościach, zadowolony z siebie co niemiara. A tutaj okazało się, że ledwie został radnym, bo wyborcy nie nabrali się na pompowanego kameleona-karierowicza. Boli, że Łużniak pokazał mu miejsce w szeregu? Swoją drogą Papaj w latach 2010-14 był wiceprezydentem miasta u Zawiły, więc czy go sumienie tu nie gryzie, że teraz tak po tchórzowsku się od tego odcina? Trzeba popracować nad wiarygodnością, nie nad sztucznym uśmieszkiem do obiektywu.
~Zet 31-10-2018 7:42
Jego nowe hasło wyborcze, a w sumie stare: Całe życie przy korycie
~ja nie żartuję :) 31-10-2018 7:45
Te wory pod oczami to pewnie od malowania oddziału pediatrycznego w naszym szpitalu po nocach... prawda Panie Hubercie?
~nie zartujesz :) 31-10-2018 8:34
do: ~ja nie żartuję :) (7:45)
Całe życie chłop ciężko "pracuje" to musi mieć wory... nie dość, że malował oddział po nocach to jeszcze musiał zdjąć wszystkie banery i oddać do schroniska dla zwierząt (zobowiązał się do tego podczas kampanii) i jeszcze musiał przełknąć gorycz "zwycięstwa". Przy okazji może schronisko dla zwierząt odpowie ile banerów komitetu trafiło faktycznie do schroniska.
użytkownik facebook 1-11-2018 8:12
No i wyszło szydło z worka.
użytkownik facebook 1-11-2018 8:13
No i wyszło szydło z worka.
~JAN 2-11-2018 21:18
DO wszystkich ! DO WSZYSTKICH ! Podaję argument, na który zgodzą się zarówno ci, co chcą głosować na kandydata Łużniaka, jak i ci, co chcą głosować na kandydata Mroza. Otóż - w wybranej Radzie Miejskiej Jeleniej Góry większość to radni Łużniaka. Jeśli w takim układzie wybierzecie Łużniaka, to zabetonujecie układ, w którym Rada będzie poza kontrolą (będzie robiła z Prezydentem Łużniakiem, to co zechce). Inaczej będzie jeśli wybierzecie Mroza - większość radnych (ludzie Łużniaka) będą przynajmniej pod jakąś kontrolą. Układ Zawiły, Łużniaka i ich ludzi trwał w Jeleniej Górze od lat - czy pozwolisz mu trwać dalej tylko dlatego, że w emocjach popierasz Łużniaka. Czy nie mam racji, że w powstałej w Radzie Miejskiej Jeleniej Góry przewadze radnych Łużniaka - potrzebna jest jakaś "przeciwwaga"? Jedyne rozsądne wyjście to: GŁOSOWAĆ NA MROZA !
użytkownik facebook 3-11-2018 15:17
Plakaty ze swoją twarzą nie lepiej pozabiera.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Podgórna jest nadal zarośnięta

Wsparcie od nauczycieli

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2212
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%