MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Guten Morgen! Good Morning! – ciekawska sobota

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 22 stycznia 2017, 4:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 stycznia 2017, 8:08
Autor: J. Cz.
Fot. J. Bialuk
Wczoraj (21.01) uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze wraz z rodzicami mieli okazję wziąć udział w zajęciach w ramach „Ciekawskiej Soboty”. Tym razem uczyli się języków obcych, chociaż była to bardziej dobra zabawa niż nauka.

Wszystko zaczęło się o godzinie 10:00 w pięknie ozdobionej szkolnej auli, gdzie wszyscy przybyli obejrzeli program artystyczny w językach obcych przygotowany przez uczniów SP 2. Dominowały języki nauczane w tej szkole, czyli niemiecki i angielski, ale można było usłyszeć również język francuski i hiszpański.

Goście mogli wziąć aktywny udział w prezentacji angielskiej piosenki, obejrzeli występ Kółka Języka Niemieckiego, wysłuchali wierszy.

Następnie odbyły się zajęcia „Dla każdego coś miłego” oczywiście w językach obcych. Były gry planszowe, krzyżówki, puzzle, łamańce językowe, kolorowanki, film po angielsku i program komputerowy po niemiecku. Dzieci mogły również wykonać laurki dla babci i dziadka z okazji ich święta. Impreza zakończyła się wspólnym rapowaniem i śpiewem po niemiecku.

Wszyscy przybyli do SP 2 mogli przekonać się, że nauka języków obcych może być dobrą zabawą i że naprawdę warto się ich uczyć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dzień otwarty w izerskim liceum

Listy eurokandydatów

Dzień otwarty w Liceum Społecznym STO – 16 maja (czwartek)

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Tomeczek 22-01-2017 16:22
Każda sobota jest fajna bo można spędzić wolny czas uczestnicząc w różnych ciekawych zajęciach dobry pomysł na integrację rodziców uczniów i nauczycieli -)-)-)
~Jork 22-01-2017 18:54
Brawo
~Mietek 22-01-2017 21:43
Tak trzymać!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Matury – czas start!

Rajd zdewastował las?

Mali przedsiębiorcy

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
380
Tak
34%
Nie
61%
Nie mam zdania
6%