MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Gryf nie sprostał Nysie

Wiadomości: Gryfów Śląski
Wtorek, 8 czerwca 2010, 18:03
Aktualizacja: 18:04
Autor: KAM
To kolejna porażka podopiecznych Daniela Koko, którzy bronią się przed spadkiem z jeleniogórskiej Ligii okręgowej. Tym razem piłkarze Gryfa przegrali z drugą w tabeli Nysą Zgorzelec 0:3.

Już sam początek meczu nie był udany dla gospodarzy. W około 2 minucie Dariusz Nowosielski musiał wyciągać futbolówkę z siatki. To podłamało podopiecznych Daniela Koko, którzy z pewnością myśleli, że mogą spodziewać się gradu goli przy ulicy Jeleniogórskiej. Nysa Zgorzelec mogła zdobyć już kolejnego gola w 8 minucie po mocnym strzale, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

W 37 minucie Gryf miał szansę wyrównać na 1:1, kiedy obrońca ze Zgorzelca popełnił fatalny błąd, a Krzysztof Złocik nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Kilka minut później Nysa Zgorzelec przeprowadziła skuteczną akcję i umieściła piłkę w bramce gospodarzy podwyższając wynik spotkania na 0:2.

W drugiej połowie podopieczni Daniela Koko starali się wyrównać wynik. Jedną z lepszych sytuacji miał Maksymilian Król, który w 66 minucie w dużym zmieszaniu w polu karnym trafił w poprzeczkę bramki Nysy, która przeprowadziła kontrę, ale piłka także uderzyła w poprzeczkę bramki gospodarzy. W kolejnych minutach to już Nysa rządziła na boisku, która po błędzie gryfowskiej obrony doprowadziła do wyniku 0:3, który nie uległ już zmianie do końca meczu.

Gryf Gryfów Śląski – Nysa Zgorzelec 0:3

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Odpust na szczycie

Mundurowi u dzieci

Maciejowa pokonała Budowlanych

Będzie park rekreacji

W obronie zwierząt

PiS ujawnił listy kandydatów

Victoria rozbiła Mitex

Czyja to studzienka? (aktualizacja)

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
380
Tak
87%
Nie
8%
Nie mam zdania
4%