MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 1 czerwca
im. Jakuba, Konrada

Groniec, Soyka i Bukała na „Gitarą i Piórem”

Wiadomości: KARPACZ
Czwartek, 19 sierpnia 2010, 7:48
Aktualizacja: 7:48
Autor: Gabi
Po raz kolejny odbędzie się „Gitarą i Piórem”. Stok Lodowiec obok Chaty Karkonoskiej przy ulicy Wolnej 4 w Karpaczu zabrzmi muzyką z krainy łagodności. Imprezę zaplanowano na piątek i sobotę

Będzie to już XXII edycja znanej na cały kraj imprezy. Dzięki gwiazdom, które udało się ściągnąć organizatorom, słuchacze będą mogli przenieść się do krainy łagodności, obcować m. in. z piosenką autorską, francuską.

W piątek tj. 20 VIII posłuchać będzie można od godziny 19:00: Stanisława Soykę i Janusza Iwańskiego, Sklep z Ptasimi Piórami, Grzegorza Bukałę, Piotra Woźniaka, Szymona Zychowicza oraz Tomka Lewandowskiego.

Aby tradycji stało się zadość po występach gwiazd rozpocznie się wolna scena, na której wystąpić będzie mógł każdy. W sobotę 21 VIII wysłuchać będzie można trzech recitali. Zaśpiewa Czesław Śpiewa, Katarzyna Groniec oraz Mariusz Lewandowski. Początek zaplanowany jest także na godzinę 19:00.

Dodatkową atrakcją będą warsztaty gitarowe, które odbywają się w dniach 17-20 VIII w Hotelu „Karkonosze” przy ulicy Wolnej 4 w Karpaczu. Prowadzą je Adam i Marek Mikulscy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Zwłoki pod Wilczą Górą

Skwer Radiowej Trójki przetrwa?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Podgórzyn 19-08-2010 8:32
Powodzenia oby u Was nie padało :-)
~Prozak 19-08-2010 9:11
"...Zawsze byłem drugi, nawet jak gdzieś pierwszy byłem, to i tak czułem się jak drugi k..., na Jelonce także drugi..?" Ale do rzeczy... Dobrze że choć ta impreza nie opuściła granic naszego regionu, ale jednak dużo lepszy klimat i atmosfera była w Borowicach, teraz to komercyjna impreza nosząca znamiona działań marketingowych na prywatnym terenie mająca na celu promocje prywatnego obiektu, i ściągnięcie maksymalnej liczby turystów, dawniej było kameralnie, a do Borowic ściągali miłośnicy poezji śpiewanej i piosenki turystycznej, czyż nie tak...?
~filip 19-08-2010 21:00
kameralnie swojsko to borowice
~hm 20-08-2010 12:38
borowice dla przyjemności, karpacz z obowiązku

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie rondo – kierowcy nareszcie odetchną

Wypadek w pobliżu złotoryjskiego Sanepidu

Zwłoki w oczku wodnym

Sobota ze sztuką nowoczesną

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
974
Tak
27%
Nie
69%
Nie wiem
4%