MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Grand prix dla wokalistek z MDK

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 14 listopada 2013, 6:45
Aktualizacja: 6:46
Autor: Angela
Fot. Użyczone
Jeszcze niespełna miesiąc temu zespół Paka Buziaka, działający w Młodzieżowym Domu Kultury Jelonek, świętował swoją wokalną „18–tkę”, a w ostatnich dniach pokazał swoją dojrzałość, tym razem patriotyczną. Wokalistki przywiozły nagrodę grand prix jubileuszowej XV edycji Festiwalu Piosenki Patriotycznej Żarów 2013’.

Jest to już trzecia nagroda grand prix jaką zdobył zespół w obecnym składzie: Malwina Bogdan, Emilia Kowalewska, Dagmara Witkowska, Natalia Kowzan i Joanna Kowalewska i pod opieką Wiesława Kowalewskiego.

Z podobnym repertuarem jak w Żarowie Paka Buziaka występowała również w Krakowie, Wiedniu, Norymberdze czy też w Operze Wrocławskiej i Sali koncertowej Polskiego Radia Wrocław. Dziewczyny mają też na swoim koncie wiele nagród z konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, na których zawsze promują Jelenią Górę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Dzięki nagrodzie odwiedzą stolicę

Spotkanie ze Smarzowskim

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~sarna 14-11-2013 9:48
Promują Jelenią Górę a pan prezydent coś do tej promocji dokłada ??
~~~Agi 14-11-2013 17:14
Dziewczyny dawajcie do X Factora bo w tej zapyziałej Jeleniej nikt Wam nie pomoże-a jesteście BARDZO zdolne!!!!!!!!!!!!!
~znowu ja 17-11-2013 10:58
To niesłychane Tyle nagród, sukcesów A nagroda dla pana KOWALEWSKIEGO TO KIEDY BĘDZIE PRZYZNANA.????? Wydziale kultury kiedy się obudzicie i zaczniecie cenić prawdziwe diamenty Jeleniej Góry.??????? Tyle wspaniałych aranżacji, profesjonalnych prezentacji wokalnych. Czy jest lepszy zespół i prowadzący w JELENIEJ GÓRZE????????? Brawo Paka Buziaka Brawo panie WIESŁAWIE KOWALEWSKI Wielki dla pana SZACUN

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

zDolne NGO nagrodzone – wśród nich jest KSON

Jazda z Mikołajem

Taśmą pod pod kolej linową na Kopę

Motocyklowe Karkonosze dzieciom

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
831
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%