MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Grad medali w Mistrzostwach Polski w biathlonie letnim

Wiadomości: Kościelisko
Poniedziałek, 2 lipca 2012, 8:03
Aktualizacja: 8:16
Autor: Przemo
Fot. biathlon.com.pl
W miniony weekend w Kościelisku odbyły się Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Zawodnicy MKS–u Karkonosze Sporty Zimowe pokazali się z bardzo dobrej strony przywożąc 11 medali.

I dzień zawodów - bieg indywidualny:

Seniorki - bieg indywidualny na 6 km:
1. Monika Hojnisz (UKS Lider Katowice)
2. AGNIESZKA CYL (MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA) - Trener ANDRZEJ KOZIŃSKI
3. Paulina Bobak (AZS AWF Katowice)

Juniorzy bieg indywidualny na 7 km:
1. Grzegorz Guzik (BLKS Żywiec)
2. MATEUSZ ZAWÓŁ (MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA) - Trener DAWID MATWIJÓW
3. Przemysław Sobies (AZS AWF Wrocław 1)

Młodzicy B:
2. Kamil Baryczka (MKS Karkonosze JG) - trener Dawid Matwijów

II DZIEŃ ZAWODÓW - sztafety:

JUNIORKI:
1. BKS WP Kościelisko (Bukowska Maria, Smolec Zuzanna, Iwaniec Iwona)
2. MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA (Buchla Kamila, Wijas Jadwiga, Kordasiewicz Iga - Trener Maciej Koziński)
3. BKS WP Kościelisko (Mąka Anna, Pitoń Magdalena, Błachowicz Katarzyna)

Juniorzy:
1. MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA (Krajewski Dariusz, Zawół Mateusz, Witek Andrzej - Trenerzy Dawid Matwijów, Waldemar Domitrz)
2. BLKS Żywiec (Cymerman Kamil, Najzer Szymon, Guzik Grzegorz)
3. AZS AWF Katowice (Czakon Patryk, Jabłonka Mateusz, PIECH ALEKSANDER - zawodnik MKS KARKONOSZE, który w okresie studiów startuje w barwach AZS-u KATOWICE)

Juniorki młodsze:
1. BKS WP Kościelisko (Lassak Beata, Iwaniec Agnieszka, Mitoraj Kinga)
2. BLKS Żywiec (Orawiec Anna, Hylińska Karina, Bandyk Monika)
3. MKS Duszniki Zdrój (Kanarska Katarzyna, Kompa Katarzyna, Zięba Anna
4. MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA (Wołoszyn Katarzyna, Żygało Urszula, Piech Martyna)

Juniorzy młodsi:
6. MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA (Kolano Kamil, Cichocki Paweł, Naumowicz Piotr)

Młodziczki:
4. MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA (Kotowicz Magdalena, Piech Karolina, Kliber Karolina)
5. MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA (Rutecka Patrycja, Kucharek Daria, Grabowska Agata)
6. MKS KARKONOSZE JELENIA GÓRA (Szpak Klaudia, Szczepaniak Agata, Banda Łucja)

III DZIEŃ ZAWODÓW:

Sprint juniorów na 4 km:
1. Mateusz Zawół - w klasyfikacji seniorskiej 2 miejsce.
3. Dariusz Krajewski - Trener Dawid Matwijów

Młodzicy sprint 3 km:
1. Mateusz Galik
3. Kamil Baryczka - Trener Dawid Matwijów

Młodziczki - sprint 3 km:
1. Patrycja Rutecka - Trener Jarosław Bednarz

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pobiegli do Kotła Łomniczki

KSWiK spotka się z Karpaczem w sądzie?

Srebro Julka w stolicy Czech!

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Dużo serca i ciepła w schronisku dla zwierząt

Rajd zdewastował las?

Lekkoatletyczne mistrzostwa

200 pieczątek w 24 godziny

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
140
Tak
37%
Nie
59%
Nie mam zdania
4%