MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym – fotorelacja

Wiadomości: Podgórzyn/Borowice
Niedziela, 28 sierpnia 2011, 20:05
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 12:12
Autor: MDvR
Fot. Tomasz Raczyński
Podgórzyn i Borowice już po raz drugi z rzędu gościły najlepszych zawodników walczących o medale Górskich Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym.

Szczegółowe wyniki niebawem, na razie zapraszamy do galerii zdjęć z dzisiejszej rywalizacji elity mężczyzn.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Radni Koalicji Obywatelskiej zdecydowali – chcą połączyć muzea

Zwycięstwo Polski w Karpaczu

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~tom 29-08-2011 9:06
żeby zawody rangi Mistrzostw Polski były organizowane bez kibiców to jest totalne nieporozumienie, niestety nasze media i nie tylko zawiodły, kibiców było jak na lekarstwo bo mało kto wiedział o tak ważnej imprezie w naszym regionie a mówi się o tym że Jelenia Góra jest ROWEROWĄ STOLICĄ POLSKI powiem więcej zdjęcia też są cieniutkie ot i to wszystko
~Kolarz 29-08-2011 9:30
A ja myślę \"tom\",że kto interesuje się kolarstwem ten doskonale wie gdzie i kiedy są zawody tej rangi i nie tylko. Miejscowe radio dawało dość głośne i długie spoty o tej imprezie, w portalu jelonka i na www.kolarski.pl też były od dawna wiadomości o tej imprezie, oprócz tego plakaty na mieście też sygnalizowały o tym wydarzeniu. Tak więc należy z uwagą czytać i szukać we właściwych miejscach informacji bo nikt do Ciebie do domu osobiście nie przyjedzie poinformować o wydarzeniu. Natomiast wczoraj kibiców było sporo czyli kto chciał to sie dowiedział.
~tom 29-08-2011 10:47
zgadzam się z twoją opinią lecz nie do końca też jestem zainteresowany kolarstwem i to bardzo natomiast myślę że jeden czy dwa plakaty w centrum miasta to nie wszystko mam wielu znajomych którzy interesują się tą dyscypliną i dowiedzieli się o tej imprezie po fakcie a ja kolego \kolarz\ wiem i jak mogę i czas pozwala to jestem i kibicuje byłem i zaproszeń do domu nie muszą mi wysyłać pozdrawiam tom
~kibic 29-08-2011 12:46
do tom ; słyszałem, że miasto Jelenia Góra w ogóle nie było zainteresowane wsparciem takiej rangi imprezy kolarskiej !!! A co do organizacji owszem było wiele niedociągnięć, ale nie było tak źle. Dobrze, że jeszcze komuś się chce organizować w naszym regionie takie imprezy !
~gery 29-08-2011 20:11
Gzie nasze BOLKI...OSIPIKI?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeleniogórzanie tuż za podium

Jeleniogórzanie wśród najlepszych

Poznaliśmy mistrzów Jeleniej Góry

Wybiegali brąz mistrzostw Polski

Rodzinna wystawa

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
816
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%