MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Górski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Wtorek, 3 stycznia 2012, 8:58
Aktualizacja: 8:59
Autor: Agrafka
Fot. ......
W dniach 7 i 8 stycznia (sobota, niedziela) w schronisku Samotnia odbędzie się Górski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie nie zabraknie filmów o tematyce górskiej z przeglądu w Lądku Zdroju.

Jak co roku swoją obecnością zaszczycą schronisko znani ludzie gór. Można będzie podziwiać wspaniałe filmy o tematyce górskiej, wspinaczkowej i nie tylko, a przede wszystkim zakupić fanty, z których sprzedaży pieniądze wesprą akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W sobotę od godz. 11.00 prezentowane będą filmy: „Kirgizja” Andrzeja Sokołowskiego, „Muztaghata” Anny Czerwińskiej, „Wyprawy w najwyższe góry świata” Michała Kochańczyka, a także „Tam gdzie morsy i białe niedźwiedzie” Moniki Witkowskiej. O godz. 15.00 wszyscy zainteresowani i uczestnicy górskiej orkiestry zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie przed Samotnią.

O 16.00 dalszy ciąg programu, czyli „Zimowe Himalaje Andrzeja Zawady” Anny Milewskiej, „Inne pagóry Tybetu” Piotra Pustelnika, „Nanga Parbat Solo” Krzysztofa Wielickiego, „K2 północnym filarem” Darka Załuskiego, „Zabawy 4x4” Bernarda Afeltowicza.

Niedzielne spotkania otworzą „Skitury na Bałkanach” Michała Zawadzkiego, „Multimedialnej opowieści o TPN”, „Na geologicznym szlaku – georóżnorodność i geoturystyka w Karkonoszach” Roksany Knapik. W Sali na piętrze od 12.00 prezentowane będą filmy z Przeglądu Filmów Górskich w Lądku Zdroju. A atrakcji będzie jeszcze więcej, gdyż program jest jeszcze w rozbudowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

W czerwcu koncert Juli

Nowe wozy dla OSP

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Justyś 3-01-2012 9:16
Świetna inicjatywa.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zwycięstwo PiS (aktualizacja)

Jeszcze mocno popada

Kolizja trzech aut

Autobus elektryczny w Jeleniej Górze

Próbują rozwiązać problem ze ściekami  

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
502
Tak
31%
Nie
64%
Nie mam zdania
5%