MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Gorący koncert promenadowy w Parku Zdrojowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 6 lipca 2015, 7:26
Aktualizacja: Wtorek, 7 lipca 2015, 7:19
Autor: Karolina Matusewicz
Fot. Karolina Matusewicz
„Ogniste rytmy w oryginalnym brzmieniu” w wykonaniu Moliendo Cafe umiliły mieszkańcom i kuracjuszom popołudnie w niedzielę (05.07), w muszli koncertowej w cieplickim Parku Zdrojowym. Występ zainaugurował cykl Letnich Koncertów Promenadowych.

Letnie Koncerty Promenadowe są już wakacyjną tradycją Jeleniej Góry i przyciągają rzesze wielbicieli dobrej muzyki w wykonaniu utalentowanych i cenionych muzyków.

„Ogniste rytmy w oryginalnym brzmieniu” przeniosły słuchaczy w klimat gorącej Kuby, czemu z pewnością sprzyjała też pogoda – palące słońce i duchota sprawiły, że publiczność mogła poczuć się jak na kubańskiej ulicy.

Zespół Moliendo Cafe w składzie: Anna Kosa, Ewa Antosik, Artur Nowak, Andrzej Kolasiński, Tomasz Iwanek oraz Marcin Sweklej grał muzykę żywiołową i rytmiczną, która w połączeniu z lekkim i pięknym głosem wokalistki tworzyła mieszankę, która bardzo podobała się słuchaczom.

Pomimo upalnego popołudnia, wielu mieszkańców Jeleniej Góry, kuracjuszy i turystów przyszło posłuchać muzyki na żywo, a po ponad godzinnym koncercie jeszcze czuli niedosyt.

- Spacerowałem po parku szukając cienia i przypadkiem trafiłem na ten koncert, ale tak mi się spodobało, że zostałem do końca. Świetna, żywa i energetyczna muzyka, przy której nawet upału nie czuć – zachwalał koncert mieszkaniec Cieplic.

Organizatorem Letnich Koncertów Promenadowych, które odbywają się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 16.00 jest Zdrojowy Teatr Animacji i Miasto Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koncerty podokienne

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Patryk 123 6-07-2015 10:15
Jestem pełen podziwu dla widowni....naród mamy wytrzymały.....ja tam bym nawet za dopłatą 100,00 zł nosa z domu nie wyściubił w taką gorączkę...chyba że na kryty basen..... Naprawdę podziwiam....... przy zaciągniętych żaluzjach zdychałem w domu cały weekend.....
~emera 6-07-2015 10:48
Taka sobie popołudniowa chałturka . Natomiast jestem pełen uznania dla Pani wokalistki.
~Róża 6-07-2015 12:10
Ja pomimo upalnej pogody na przekór ,spacerowałam z pieskiem ,byłam pełna energii a występ zespołu dodał mi jeszcze skrzydeł.Bardzo przyjemnie spędziłam czas słuchając wspaniałych utworów w wykonaniu wspaniałych wykonawców,serdecznie ich pozdrawiam życząc dalszych sukcesów
~xx 6-07-2015 13:31
Większe sławy można spotkać na święcie ziemniaka w Zakliczynie,ale taka już tradycja że w Jeleniej nawet gminne kapele są wydarzeniem.
~ 6-07-2015 17:04
Do tego z 13.31 - No właśnie Ty pasujesz do takich "atrakcji".
~ikz 6-07-2015 18:04
do "emera" dlaczego od razu chałturka? Sami wytrawni melomani e tej Jelonce. A może po prostu miła muzyka dla ucha? Na koncert proszę do filharmonii. Ja chętnie słucham i bawie się przy każdej okazji , raz nawet zatańczyłam zorbe na ulicy w Grecji oczywiście z towarzyszem ku uciesze przechodniów.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

„Cień bestii” w ZTA

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Trwa "Park sztuki"

Dzisiaj premiera Malali!

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
816
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%