MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Gmina Mysłakowice – kandydaci

Wiadomości: Mysłakowice
Sobota, 22 września 2018, 6:33
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
Prezentujemy kolejne listy do gminnej rady – tym razem Mysłakowice. W tym przypadku również jest 15 jednomandatowych okręgów, a wybory samorządowe już 21 października 2018 r.

Okręg Nr 1 (Mysłakowice ulice: Ignacego Daszyńskiego, Kamienna, Sportowa, Stawowa, Śląska):
KWW Głos Mieszkańców:
Anna Piaścik (28 lat)
KWW Michała Ormana:
Michał Tybinkowski (41)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Andrzej Wolak (56)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Jacek Szeszko (49)
KWW „Karpniki w Gminie”:
Albert Krupa (65)
KWW TWRR „Razem dla regionu”:
Wojciech Depciuch (34)

Nr 2 (Mysłakowice ulice: Cypriana Godebskiego, Łąkowa, Nowa, Szkolna, Włościańska):
KWW Michała Ormana:
Sylwia Witczak (33)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Krystyna Śliwka (63)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Kamil Szczepkowicz (25)

Nr 3 (Mysłakowice ulice: Błękitna, Cmentarna, Jeleniogórska od nr 29 do nr 45, Karminowa, Włókniarzy, Zielona, Żółta):
KWW Michała Ormana:
Grzegorz Kuczaj (40)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Danuta Kowalczyk (65)
KW Prawo i Sprawiedliwość:
Anna Gardziel (35)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Janusz Płachta (61)

Nr 4 Mysłakowice ulice: 1 Maja, Maków Polnych, Fabryczna, Szmaragdowa, Turkusowa, Wojska Polskiego):
KWW Głos Mieszkańców:
Luiza Dyrschka (52)
KWW Michała Ormana:
Jadwiga Chałupka (54)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Artur Pawłowicz (42)
KW Prawo i Sprawiedliwość:
Łukasz Kleśta (37)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Katarzyna Spyrka (51)
KWW „Karpniki w Gminie”:
Beata Piejko (65)

Nr 5 (Mysłakowice ulice: Aleja Parkowa, Czerwony Dworek, Górska, Łomnicka, Starowiejska, Sułkowskiego, Władysława Łokietka):
KWW Głos Mieszkańców:
Klaudia Szabla (26)
KWW Michała Ormana:
Andrzej Mastalerz (53)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Zbigniew Klimek (49)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Mirosław Pluta (58)
KWW „Karpniki w Gminie”:
Ewa Kempińska (51)

Nr 6 (Mysłakowice ulice: Czereśniowy Sad, Dolna, Jeleniogórska od nr 2 do nr 28, Kasztanowa, Nadbrzeżna, Polna, Psie Pole, Słoneczna, Żołnierza):
KWW Michała Ormana:
Andrzej Wrona (63)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Ewa Sznul (37)
KWW Jacka Chorągwickiego:
Jacek Chorągwicki (27)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Iwona Szymańska (43)
KWW Głos Mieszkańców:
Mateusz Oleksy (26) Kostrzyca

Nr 7 (Łomnica ulice: Karkonoska od nr 49 do nr 115C, Klonowa, Kolejowa od nr 1 do nr 15B, Polna, Spacerowa, Widokowa, Zacisze):
KWW Michała Ormana:
Krzysztof Makowski (30)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Aleksandra Misztak (29)

Nr 8 (Łomnica, ulice: Czarny Strumień, Górna, Jasnogórska, Karkonoska od nr 21 do nr 48, od nr 116 do nr 134D, Kolejowa od nr 16 do nr 18D, Lipowa, Węglowa, Ziębia Góra):
KWW Michała Ormana:
Michał Mysza (33)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Arleta Uroda-Pietrzak (45)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Marcin Muzyczka (45)
KWW „Karpniki w Gminie”:
Zygmunt Kamiński (58)

Nr 9 (Łomnica, ulice: Karkonoska od nr 1 do nr 20B, od nr 135 do nr 173, Karpnicka, Leśna, Poprzeczna, Radlicka, Rybna ):
KWW Głos Mieszkańców:
Paweł Michalak (29)
KWW Michała Ormana:
Violetta Walawska (52)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Bogusław Kulczycki (59)
KWW „Karpniki w Gminie”:
Andrzej Krupa (49)

Nr 10 (Kostrzyca):
KWW Głos Mieszkańców:
Piotr Nyc (54)
KWW Michała Ormana:
Jolanta Kroczek (57)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Henryk Kafel (55)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Barbara Dwornik (63)
KWW „Karpniki w Gminie”:
Anna Sikorska (54)

Nr 11 (Bukowiec):
KWW Głos Mieszkańców:
Anna Bogucka (41)
KWW Michała Ormana:
Maciej Klempouz (36)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Adam Żurowski (53)

Nr 12 (Karpniki ulice: Konwaliowa, Kościelna, Kowarska, Nadbrzeżna, Muzyczna, Rudawska, Sportowa, Stawowa, Świerkowa, Turystyczna):
KWW Głos Mieszkańców:
Marek Zarzycki (41)
KWW Augustyna Wilczyńskiego:
Augustyn Wilczyński (68)
KWW Michała Ormana:
Przemysław Pochmara (41)
KWW „Karpniki w Gminie”:
Bogusław Kempiński (59)

Nr 13 (Gruszków, Karpniki, ulice: Janowicka, Leśna, Łąkowa, Nadrzeczna; Krogulec, Strużnica):
KWW Tadeusza Boronia:
Tadeusz Boroń (71)
KWW Eugeniusz Wysoczański:
Eugeniusz Wysoczański-Pietrusiewicz (60)
KWW "Karpniki w Gminie":
Waldemar Imiołek (47)

Nr 14 (Bobrów, Wojanów):
KWW Janiny Radomskiej:
Janina Radomska (69)
KWW Rozwój i Odbudowa Gminy Mysłakowice:
Wojciech Wiewióra (46)
KWW Wspólna Gmina Mysłakowice:
Krzysztof Molasy (38)

Nr 15 (Dąbrowica):
KWW Głos Mieszkańców:
Joanna Michalak (43)
KWW Katarzyny Miller:
Katarzyna Miller (36)
KWW Michała Ormana:
Stanisław Kowalczyk (44).

Twoja reakcja na artykuł?

3
15%
Cieszy
2
10%
Dziwi
0
0%
Nudzi
3
15%
Smuci
1
5%
Złości
11
55%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Drużyna Schetyny

PiS zaprezentował kandydatów

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Lomnica 25-09-2018 14:16
Tylko nie Kempinski i jego Karpniki w gminie prosze !¡!
~ 11-10-2018 18:13
Pan Andrzej Krupa z Lomnicy jest bardzo solidnym kandydatem na radnego ze swojego okręgu, uwazamy ze takich ludzi powinno byc jak najwięcej w gronie Rady Gminy by podejmowane decyzje były przemyslane i madre. Uwazamy że poprzednicy zbytnio nie dotrzymywali swoich obietnic i postulatow wyborczych. Dzisiaj stawia się na ludzi młodych gdyz tylko oni mogą cos osiągac. Dość sadow sporów, zwad na kazdym kroku. Dajcie szanse młodym nowym radnym - dlatego głosujcie na nich,
~gość 12-10-2018 12:41
Jedyna słuszna kandydatka na Radną to Wioletta Walawska!!!!
~Mieszkanieccc 17-10-2018 0:18
Młodzi i jeszcze raz młodzi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Chcą zdobyć więcej...  

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Dworzec do remontu

Nad Śnieżnymi Kotłami

Jacek Sutryk i Jerzy Łużniak o 21 tezach

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
624
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%