MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Głuchy telefon przez katastrofę na Śnieżce

Wiadomości: REGION
Piątek, 20 marca 2009, 14:49
Aktualizacja: 17:39
Autor: Angela
W związku z katastrofą budowlaną stacji meteo na Śnieżce ponad 190 abonentów Dialogu z Mirska i okolic w najbliższym czasie straci sygnał telefoniczny. Przedstawiciele Dialogu zapewniają, że robią wszystko by znaleźć i uruchomić alternatywne drogi zasilania stacji i rozwiązać problem, jednak jak na razie prace blokuje zakaz zbliżania się do budynku.

Katastrofa budowlana Obserwatorium Wysokogórskiego Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej mieszczącego się na Śnieżce może czasowo pozbawić abonentów z Mirska i okolic telefonicznego kontaktu ze światem.

W celu zachowania bezpieczeństwa na Śnieżce wydano bowiem zakaz zbliżania się ludzi do tego obiektu i wchodzenia do jego pomieszczeń, gdzie m.in. znajdują się anteny Telefonii DIALOG. W feralnej budowli zagrożona została natomiast stabilność mocowania anten, które wymogiem inspektorów nadzoru budowlanego najprawdopodobniej zostaną wyłączone i zdemontowane.

– Natychmiast po otrzymaniu tych informacji podjęliśmy działania zmierzające do znalezienia i uruchomienia alternatywnej drogi zasilania stacji radiodostępowej w Mirsku – mówi Anna Kwolek z Działu Komunikacji Marketingowej telefonii Dialog we Wrocławiu. Aktualnie transmisja realizowana jest poprawnie, jednakże z uwagi opisane okoliczności, sytuacja może w każdej chwili ulec zmianie.

Ogłoszenia

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Odpust na szczycie

Ruszył remont remizy

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Zagwozdka 20-03-2009 20:29
Są szarzy kLIENCI, są "zadania prestiżowe" - zobaczymy !!! P.S. odnośnie profesjonalności to : chciałem zrezygnować z TP S.A ale umówiony przez infolinię doradca Dialogu po pierwszej rozmowie nie umówił się na spotkanie (dotyczyło łącza dla firmy) Gdzie ten kryzys PS2 Jeżeli "Dialog" potrzebuje konkretów proszę o propozycję kontaktu
~nieszczęśliwy 20-03-2009 20:45
ja też mam głuchy radio - telefon (nadajnik umieszczony był bowiem na Śnieżce). Klient Telekomunikacji . Pozdrawiam
~*** 20-03-2009 23:11
I nie zapowiada sie dobrze na naszej Sniezce...Wlasnie ogladalam pogode na necie,ma wiac silny wiatr a w niedziele w podmuchach moze osiagac nawet 194 km/h :( Juz chyba nic nie zostanie ze spodkow,odleca razem z wiatrem :(
~Tomwoj 21-03-2009 18:40
Niestety najgorsze dla schronska przed nim otórz do wiosny nic tam się nieda zrobić a co najgorsze mają być spore wiatry mało tego z górnego spodka odpadła podłoga zaś okna ściany i dach wygląda jak otwarta puszka do góry dnem czyli jak wiatr od spodu podmucha to wyrwie cały talerz........ Nie mówi się o tym ale taka jest prawda?????
~ 21-03-2009 23:44
i tak będzie .....:-(
Ryba 23-03-2009 8:21
Proponuje znaki dymne.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie park rekreacji

W Karpaczu działo się!

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego

Z rzeką za pan brat

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
437
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%