MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 18 września
im. Ireny, Józefa, Stanisława

Głodziła własną matkę

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 6 września 2006, 0:00
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
O bulwersującym przypadku doniosło w środowym wydaniu Słowo Polskie Gazeta Wrocławska.. Policja zatrzymała pijaną, wyrodną córkę, która gnębiła i głodziła własną matkę.

Tak nie traktuje się nawet psa – mówią o opisywanej sytuacji sąsiedzi. Katarzyna S. miała ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a jej 92-letnia matka czołgała się po podwórku prosząc o jedzenie. Córka zapytana, dlaczego głodzi matkę, odpowiedziała bełkotliwym głosem, że przecież gotuje a nawet piecze ciasta.
Dramatyczna sytuacja starszej pani trwała trzy dni.

Z relacji sąsiadów wynika, że w poniedziałek 92-latka cztery godziny siedziała pod płotem, bo córka nie chciała jej wpuścić do domu. Sąsiadka interweniowała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Tam dowiedziała się, że urzędnicy nie mogą pomóc staruszce, ponieważ nie ma jej w ewidencji. O interwencję zwróciła się do policji.

Dyrekcja MOPS zapewnia tymczasem, że prośba o pomoc nie pozostała bez echa. Pracownicy socjalni mieli udać się na miejsce, ale nie zostali wpuszczeni do mieszkania. Córka powiedziała, że babci nie ma w domu.
MOPS załatwił starszej pani miejsce w domu opieki społecznej, ale 92-letnia kobieta odmówiła.
Będzie mogła tam pójść w każdej chwili pod warunkiem, że będzie tego chciała.

Sprawą zajęła się policja, która szczegółowo zbada sytuację w domu, gdzie z 92-letnią matką mieszka nadużywająca alkoholu Katarzyna S.

Ogłoszenia

Czytaj również

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Będzie taniej za wodę i ścieki

Zygzakiem po ulicy

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Aszta 6-09-2006 8:17
Tą francę trochę tak pogłodzić. W tych czasach i w naszych polskich realiach powinno się zacząć stosować zasadę "oko za oko ząb za ząb" może takie kreatury opamiętałyby sie trochę!!!!!
~sabina 6-09-2006 12:44
jej nie dac jedzenia i zostawic pod plotem
~fakir 6-09-2006 16:55
dlaczego trzymacie strone matki!!!!ja tez mam babcie ktora ma 88lat i jest juz niepelnosprawna psychicznie i wygaduje wiele bzdur.
~remix 6-09-2006 21:19
fakir sam jesteś niepełnosprawny i wygadujesz bzdury
~beta 9-09-2006 19:49
Najlepiej jest komentowac cudza tragedie.Z tego co wiem wyrodna corka opiekuje sie matka przez wiele lat 24 na dobe, choc sama tez jest schorowana,a poza tym w artykule nic nie pisza o wyrodnnym synu, ktory mieszka w tym samym miescie i nie pomaga siostrze w opiece nad matka.Tak ze rozdmuchana sprawa przez reporterow ma niejedno oblicze.Podekscytowanych komentatorow artykulu prosilabym o powsciagliwe wydawanie opinii o innych.Pilnujcie wlasnych podworek na ktorych mozna by znalezc duzo brudu i smrodu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trwa "Davos" w Karpaczu

DIOZ: To zarzuty wyssane z palca

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Przełamywanie barier  

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
576
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%