MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Gimnazjada młodzieży szkolnej w narciarstwie alpejskim

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 lutego 2015, 19:04
Aktualizacja: 19:09
Autor: MDvR
W ubiegły czwartek, 12 lutego na Łysej Górze odbyła się Gimnazjada dziewcząt i chłopców w narciarstwie alpejskim.

Wyniki zawodów:

Dziewczęta - klasyfikacja indywidualna
Narciarstwo alpejskie


Miejsce - Nazwisko i imię - Szkoła - Czas łączny
1. Kubacka Karolina G/ZSO 1 - 55,12
2. Kaźmierczak Wiktoria GIM 1 - 56,02
3. Walczak Julia GIM 1 - 56,26
4. Krygier Michalina G/ZSO 1 - 58,17
5. Domańska Paula G/ZSO 1 - 58,28
6. Zielonka Małgorzata Gimnazjum Katolickie - 58,65
7. Krudys Joana Gimnazjum Katolickie - 59,12
8. Topolewska Weronika Gimnazjum Katolickie - 1.08,27
9. Gurlaga Roksana GIM 1 - 1.09,83

Snowboard dziewczęta
klasyfikacja indywidualna (PK)

Miejsce - Nazwisko i imię - Rocznik - Czas łączny
1. Marynowska Martyna (PK) GIM 1 - 1.25,76
Konkol Aleksandra (PK) GIM 1

Kolejność końcowa dziewcząt:
1. GIMNAZJUM ZSO NR 1 (55,88)
2. GIMNAZJUM NR 1 (55,97)
3. GIMNAZJUM KATOLICKIE (58,36)

Wyniki zawodów:
Chłopcy - klasyfikacja indywidualna


Miejsce - Nazwisko i imię -Szkoła - Czas łączny
1. Korecki Bartosz G/ZSO 1 - 52,10
2. Ignasiak Michał GIM 1 - 54,22
3. Cieślak Jędrzej G/ZSO 1 - 55,04
4. Rybiński Wojciech G/ZSO 1 - 55,93
5. Burzawa Wiktor Gimnazjum Katolickie - 59,28
6. Zachwiej Dawid GIM 1 - 1.01,09
7. Ratajczak Patryk GIM 1 - 1.02,67
8. Morawa Franciszek Gimnazjum Katolickie - 1.07,19
9. Biegalski Bartosz Gimnazjum Katolickie - 1.17,20

Snowboard chłopcy
Klasyfikacja indywidualna (PK)

Miejsce - Nazwisko i imię - Rocznik - Czas łączny
1. Antoszewski Marek GIM 1 - 79,32
2. Pilc Iwo GIM 1 - 1.23,32
3. Bednarczuk Bartosz GIM 1 - 1.02,60
4. Rubis Mateusz GIM 1 - 1.27,44
5. Zaleszaczyk Norbert GIM 1 - 1.29,91
6. Witulski Michał GIM 1 - 1.32,26
7. Giere Finn GIM 1 - 2.05,52

Kolejność końcowa chłopców:
1. GIMNAZJUM ZSO NR 1 (52,96)
2. GIMNAZJUM NR 1 (57,35)
3. GIMNAZJUM KATOLICKIE (63,46)

Klasyfikacja końcowa i punktacja do współzawodnictwa

Szkoła gimnazjalna - kategoria dziewcząt
1. Gimnazjum ZSOnr1 50pkt
Opiekun: Justyna Rosik, Andrzej Siuta
2. Gimnazjum nr 1 45pkt
Opiekun: Paweł Minciel
3. Gimnazjum Katolickie 40pkt
Opiekun: Mirosław Dębski

Szkoła gimnazjalne - kategoria chłopców
1. Gimnazjum ZSOnr1 50pkt
Opiekun: Justyna Rosik, Andrzej Siuta
2. Gimnazjum nr 1 45pkt
Opiekun: Paweł Minciel
3. Gimnazjum Katolickie 40pkt
Opiekun: Mirosław Dębski

Ogłoszenia

Czytaj również

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Wyścigi wraków nadal bardzo popularne

Już w sobotę kolejna Olimpiada Malucha

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Małgochna 15-02-2015 22:20
Brawa dla wszystkich Uczestników!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znakomita walka młodych narciarzy

Na poranku działo się!

Zorka Orle coraz lepiej

Zderzenie toyoty z karetką

Wszyscy za strajkiem

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
182
Tak
54%
Jest dobrze, jak jest
16%
Nie
27%
Nie mam zdania
2%