MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Gehenna w korkach przy granicy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 19 sierpnia 2008, 8:26
Aktualizacja: 8:27
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Kto jedzie do naszych zachodnich sąsiadów przez Zgorzelec, powinien się przygotować na odstanie swojego w korkach. Chodzi o rondo przy wjeździe do przygranicznego miasta.

Tu krzyżują się drogi w kierunku przejścia granicznego, Bogatyni, Wrocławia i Jeleniej Góry. Na ulicach Armii Krajowej, Słowiańskiej i Jeleniogórskiej remont trwa od ponad miesiąca.

– W godzinach szczytu przejazd przez krzyżówkę trwa nawet kilkanaście minut – przestrzega Polska Gazeta Wrocławska we wtorkowym wydaniu. Kłopoty potrwają do końca miesiąca.

Patronem nowego ronda ma być „Solidarność”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nagrody i wyróżnienia JFOON

Barbórkowa feta

Pojadą ski busy

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~gobo 19-08-2008 9:12
Jestem ze Zgorzelca, codziennie jezdze przez oba tymczasowe ronda: jedno w Jedrzychowicach, drugie na wylocie z miasta. Nigdy nie stalem dluzej niz 10 minut. Mieszkancy wiedza, ze to kwestia miesiaca i budowa sie zakonczy. Z tego tez powodu nie ma przejawow agresji, wyzywania sie itp. Sytuacja nie jest tak zla, jak opisuje to gazeta.
~s. 19-08-2008 17:04
Jechałem przez obydwa około 10 - zero stania. Wracałem około 15 - puściłem na rondzie na wrocław dwa samochody. Prasa nie jest nieomylna.
~rycho 19-08-2008 17:59
Gazeta zawsze na wyrost opisuje zdarzenia.Właśnie tak wygląda rzetelność prasy.Dlatego nie czytam gazet i jest mi z tym dobrze bo przynajmniej nie skacze mi adrenalina.Pozdrawiam.
~Łowca byków 20-08-2008 0:18
Potwierdzam, zgorzeleckie rondo w budowie jest w miarę dobrze zorganizowane, ruch odbywa się na bieżąco, kierowcy już jadący prowizorycznym rondem są uczynni dla wjeżdżających na nie, zwalniają i ochoczo wpuszczają w kółeczko :-) Oby więcej takiej życzliwości na drogach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Ogrodowa się zmieni

Dolny Śląsk przejmuje następne linie kolejowe od PKP

Proces sprawców tragedii drogowej

Nastrojowo w „Muflonie”

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
582
Tak
21%
Nie
69%
Nie wiem
9%