MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 13 sierpnia
im. Diany, Heleny

Gdy szron na głowie, to w sercu…

Wiadomości: MYSŁAKOWICE
Środa, 17 listopada 2010, 8:15
Aktualizacja: 8:16
Autor: Accipiter
Fot. Organizatorzy
Z okazji obchodów Światowego Dnia Seniora, w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach zorganizowane zostało przyjęcie, w którym uczestniczyli mieszkańcy gminy. Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych.

Spotkanie, którego jedną z atrakcji był bal seniorów, zorganizowało Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów razem z mysłakowickim GOK-iem. Goście z żywym zainteresowaniem i niekrytym podziwem śledzili aktywność i dokonania osób starszych, dla których wiek nie jest żadną przeszkodą w podejmowaniu wyzwań i udzielaniu się na forum społecznym.

Podczas imprezy przewodniczący Polskiego Związku Emerytów - Stanisław Dziedzic uhonorował zasłużonych. Posłanka na Sejm VI kadencji Elżbieta Zakrzewska, która w latach 1990–98 przez dwie kadencje pełniła funkcję wójta Mysłakowic została odznaczona orderem za zasługi na rzecz mysłakowickiego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Natomiast dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz został wyróżniony za pracę na rzecz mysłakowickich seniorów.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział także m.in. wójt gminy Mysłakowice - Zdzisław Pietrowski, radni powiatowi i radni gminy Mysłakowice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wkrótce karkonoski

Odpust na Śnieżce

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 18-11-2010 17:03
Cieszy fakt, że emeryt Zdzisław Pietrowski dobrze aklimatyzuje się w środowisku rówieśników. Właściwy człowiek we właściwym miejscu. Wszystkim seniorom jak najlepszego zdrowia i samych pogodnych dni. DOLNOŚLĄZAK.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Więcej bobrów na jeleniogórskim Zabobrzu

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Stalowe rumaki w Karpaczu

Zamknięty szlak z Koziej Szyi

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
694
Tak
38%
Nie
56%
Nie wiem
5%