MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Gdy szron na głowie, to w sercu…

Wiadomości: MYSŁAKOWICE
Środa, 17 listopada 2010, 8:15
Aktualizacja: 8:16
Autor: Accipiter
Fot. Organizatorzy
Z okazji obchodów Światowego Dnia Seniora, w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach zorganizowane zostało przyjęcie, w którym uczestniczyli mieszkańcy gminy. Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych.

Spotkanie, którego jedną z atrakcji był bal seniorów, zorganizowało Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów razem z mysłakowickim GOK-iem. Goście z żywym zainteresowaniem i niekrytym podziwem śledzili aktywność i dokonania osób starszych, dla których wiek nie jest żadną przeszkodą w podejmowaniu wyzwań i udzielaniu się na forum społecznym.

Podczas imprezy przewodniczący Polskiego Związku Emerytów - Stanisław Dziedzic uhonorował zasłużonych. Posłanka na Sejm VI kadencji Elżbieta Zakrzewska, która w latach 1990–98 przez dwie kadencje pełniła funkcję wójta Mysłakowic została odznaczona orderem za zasługi na rzecz mysłakowickiego Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Natomiast dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz został wyróżniony za pracę na rzecz mysłakowickich seniorów.

W uroczystym spotkaniu wzięli udział także m.in. wójt gminy Mysłakowice - Zdzisław Pietrowski, radni powiatowi i radni gminy Mysłakowice.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ozdoby na święta

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty

Uliczny taniec... do Tancbudy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 18-11-2010 17:03
Cieszy fakt, że emeryt Zdzisław Pietrowski dobrze aklimatyzuje się w środowisku rówieśników. Właściwy człowiek we właściwym miejscu. Wszystkim seniorom jak najlepszego zdrowia i samych pogodnych dni. DOLNOŚLĄZAK.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wpadł po... 14 latach

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Nie widać, że to bio?

Wsparcie strajkujących

Protest oświaty

Sonda

Sezonowa zmiana opon powinna być obowiązkowa?

Oddanych
głosów
1291
Tak
70%
Nie
24%
Nie wiem
6%