MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

„Gang” młodocianych zlikwidowany

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 29 stycznia 2009, 15:49
Aktualizacja: 23:02
Autor: TEJO
Od minionych wakacji do 20 stycznia tego roku szajka pięciu wyrostków uprzykrzała życie działkowiczom i właścicielom punktów handlowych kradzieżami i włamaniami. Kres działalności przestępców położyła policja.

– Jak ustalili policjanci, chłopcy są sprawcami głównie kradzieży i kradzieży z włamaniem , których mają na swoim koncie co najmniej piętnaście – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Przestępstw tych dopuścili się w okresie od wakacji ubiegłego roku do stycznia 20 stycznia 2009 roku do różnych obiektów w Jeleniej Górze. Nieletni włamywali się do kiosków spożywczych, kiosków ruchu i do altanek. Łupem ich padały elementy metalowe, które sprzedawali na złom, ciastka, papierosy i inne przedmioty. Obecnie policjanci ustalają pokrzywdzonych, gdyż nie wszystkie przestępstwa zostały zgłoszone.

W styczniu tego roku młodzi przestępcy włamali się do jednego z kiosków spożywczych w Jeleniej Górze, skąd ukradli kasę fiskalną i ciastka. Z innego kiosku zabrali papierosy o wartości blisko 5000 zł. W tym skoku nieletnim towarzyszył 28-letni jeleniogórzanin aresztowany za napad na jeleniogórzankę.

Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Tak nie parkujemy

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~czapkarz 29-01-2009 16:12
To na pewno były chłystki w kapturkach
~Pheel0 29-01-2009 18:40
Ukradli kasę fiskalną i ciastka - nie ma (w tym zdaniu, nie w takiej sytuacji) nic złego, ale sam fakt, że ukradli kasę fiskalną I CIASTKA mnie totalnie rozśmiesza. No nie mogę... I jak to się fajnie czyta w takim artykule, buahaha. Dobre po prostu. :P A ogólnie to bardzo dobrze, że ich złapali, bo zaczynałem wątpić czy nasi stróżowie prawa w ogóle coś robią.
~Greg 29-01-2009 22:19
Niech się Policja i straż miejska zajmie tymi dzieciakami na bankowej !!!! Wracam codziennie wieczorem samochodem do domu, dzieciaki Biegają miedzy samochodami - kiedyś któregos puknę. Gdzie są ich rodzice ??? Ja mam wam mówić czym trzeba się zająć w tym mieście !???!!
~do Phelo 29-01-2009 22:29
Stale śledzę "jelonkę" i uważam że nie jesteś sprawiedliwy w stosunku do jeleniogórskiej policji. Nie ma dnia by nie było informacji o zatrzymaniach bandytów, dilerów, zabujców, złodzieji czy włamywaczy. Tylko, że w mediach nie jest nośnym tematem jakikolwiek sukces. Ludzie to czytają i nie widzą. Ktoś 100 razy zrobi coś super czytelnik czyta i mu to lata. Jednak jak "ten ktoś" przejdzie w niedozwolonym miejscu i zostanie nagrany komórką i pokazany na forum to "już jest coś".
~ehehe 29-01-2009 22:29
"stróżowie prawa" to się jeszcze fajniej czyta.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Porównaj ceny z Jelonką.com

Rusza przebudowa ulicy

Wsparcie dla uczniów

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1004
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%