MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 3 sierpnia
im. Lidii, Nikodema

„Galimatias, czyli ko(s)miczna pomyłka” w Kowarach

Wiadomości: Kowary
Piątek, 14 lutego 2014, 7:46
Aktualizacja: 7:48
Autor: Elster
Fot. Organizator
W najbliższą środę (19 lutego) o godz. 12.30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Kowarach odbędzie się przedstawienie skierowane do publiczności familijnej pt. „Galimatias, czyli ko(s)miczna pomyłka!” w wykonaniu Teatru Na Walizkach z Wrocławia. Wstęp na spektakl jest wolny.

Twórczość Teatru Na Walizkach, to przede wszystkim komedie mieszczące się w konwencji teatru ulicznego, teatru improwizacji i visual comedy.

„Galimatias, czyli ko(s)miczna pomyłka!” to połączenie teatru komedii oraz estrady. Spektakl rozbawi nie tylko dzieci, ale także rodziców, dziadków i starsze rodzeństwo.

Będzie można zobaczyć perypetie ze złośliwą muchą oraz pokaz jazdy na monocyklu, a także pokaz kręcenia olbrzymich rzeźb balonowych. Pojawia się tu także walizka, która przestaje słuchać swojego właściciela i tajemniczo zatrzymuje się w powietrzu.

PRZEMÓWIENIE. Komiczna scenka fabularna, w której jeden z bohaterów przeszkadza drugiemu w wygłoszeniu mowy. Konflikt ten doprowadza ich do zabawnego finału.

KO(S)MICZNA MAGIA. Gdzie znikają chustki? Jak naprawić podarte zdjęcie? Jak wyjąć z brzucha rekwizyt? Czy magik ma tylko dwie ręce? I gdzie jest królik?

Teatr Na Walizkach powstał w 2005 roku. Założony został przez trójkę aktorów: Annę Went, Łukasza Jędrzejczaka oraz Olega Yemceva - rosyjskiego komika i mima. Inspiracją teatru są filmy z okresu kina niemego (Charlie Chaplin, Buster Keaton), rosyjska nowoczesna clownada, teatr improwizacji, teatr lalek czy pantomima.

Ogłoszenia

Czytaj również

W Tym Sęk na sobotni wieczór

W Podgórzynie chcą dopłat (aktualizacja)

Porównaj ceny z Jelonką.com

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 14-02-2014 10:09
W Kowarach nikt nie wie co to teatr!!!
~Dysza 14-02-2014 10:57
W dzień roboczy o 12:30? Geniusze.
~do dysza 14-02-2014 12:47
w kowarach i tak większość nie pracuje :P
~do wyżej 14-02-2014 18:51
A ty pracujesz? Pewnie sam siedzisz całymi dniami przed kompem i hejtujesz na forach, bo nawet do sprzątania ulic cię nie chcą.
~@ 14-02-2014 19:23
Pracuje. Ale mój komentarz nie miał na celu hejtowania. Tylko stwierdzam fakty. Zobacz jakie w kowarach jest bezrobocie. I w regionie z resztą też
~do wyżej 15-02-2014 20:10
Fakty są takie, że jesteś zwykłym hejterem. Czasem pomyśl, zanim coś napiszesz.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Soboty z artystami

Góry Kaczawskie w Muzeum Karkonoskim

Kino plenerowe w Gryfowie Śląskim

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
534
Tak
19%
Nie
76%
Nie wiem
5%