MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Galeria Sudecka rozdaje nagrody!

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 19 października 2015, 11:01
Aktualizacja: Wtorek, 20 października 2015, 22:37
Autor: Galeria Sudecka
Fot. Galeria Sudecka
Od 26 września do 25 października w Galerii Sudeckiej trwa wielka loteria „Nagrody za kody”. Każdego dnia można wygrać konsole Play Station 4 oraz nawet 650 zł na zakupy w centrum. Pula nagród to ponad 60 tyś. zł!

W Galerii Sudeckiej trwa wielka loteria zakupowa „Nagrody za kody”. Przez cały miesiąc, do 25 października, osoby robiące zakupy w Centrum mogą wygrać konsole Play stadion 4 oraz bony o wartości 50zł. Wystarczy zachować paragony fiskalne potwierdzające zakupy dokonane w sklepach obecnych w Centrum, odnaleźć jeden z czterech punktów rejestrowania paragonu, znajdujący się przy mapach multimedialnych, okazać hostessie dowód zakupu, odebrać kod promocyjny i spróbować szczęścia. Po zeskanowaniu kodu na ekranie urządzenia automatycznie pojawi się informacja o ewentualnej wygranej.

Na uczestników zabawy czekają również kupony rabatowe do wykorzystania w wybranych butikach, restauracjach oraz punktach usługowych obecnych w Galerii Sudeckiej – Podczas loterii rozdamy 30 konsoli Play Station 4 oraz ponad 400 bonów zakupowych i jeszcze więcej kuponów rabatowych. Szansę na wygraną ma każdy, kto dokona zakupów za kwotę minimum 100 zł, a jest o co grać. Łączna wartość nagród to ponad 60 tyś. złotych – tłumaczy Agata Kotlińska, Manager ds. Marketingu Galerii Sudeckiej.

Loteria „Nagrody za kody” potrwa do 25 października. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem dotyczącym loterii dostępne są w punkcie konkursowym obecnym na poziomie 0 Galerii Sudeckiej oraz na stronie www.galeriasudecka.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Gala Senioraliów

Ostatnia prosta kandydatów

Przeszkadzali gapie

Kolejny test w MZK

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Wybory: Zwycięstwo PiS

Od jutra kolejny Lidl w Jeleniej Górze

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
582
Tak
13%
Nie
65%
Nie wiem
21%