MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Gala Karate Shinkyokushin 2012

Wiadomości: Sobieszów
Środa, 19 grudnia 2012, 2:02
Aktualizacja: 2:07
Autor: MDvR
Fot. użyczone
17 grudnia odbyła się Gala Karate Shinkyokushin Karkonoskiego Klubu Karate Piotra Cieślińskiego podsumowująca działalność w 2012 roku. Impreza odbyła się z wielkim rozmachem w sali widowiskowej MDK Muflon w Sobieszowie.

Podczas imprezy gościło około 170 osób. Klub zadbał o świetną oprawę muzyczną oraz wizualną. Prowadzącą galę była Daria Świątkowska, koordynatorka programów profilaktycznych, klubowy pedagog oraz wychowawca.

Gala składała się z trzech części. Podczas otwarcia nastąpiła przysięga Dojo, która zobowiązała młodych adeptów karate do przestrzegania m.in. zasad grzeczności, poszanowania osób starszych oraz pokory. Następnie odbył się pokaz umiejętności karateków przed publicznością. Dzieci zaprezentowały nabyte umiejętności, a następnie z ogromnym zapałem przystąpili do testu tamashiwari. Trzydziestu adeptów połamało specjalnie przygotowane dla nich deseczki, dowolnie wybraną techniką. Przy oprawie muzycznej oraz gromkich brawach młodzi karatecy zaprezentowali swoją odwagę. Nie obyło się bez spektakularnego łamania martwych przedmiotów przez mistrza świata Piotra Cieślińskiego, który przystąpił do próby łamania desek oraz kija bejsbolowego. Swoje zdolności zaprezentowały również Jessica Wójtowicz oraz Andżelika Soliło wykonując na scenie Pinian Kata Sono Ni oraz San.

Po części pokazowej doszło do prezentacji multimedialnej, w której zostały przedstawione wyniki, sukcesy oraz wszystkie działania profilaktyczne zrealizowane przez Karkonoski Klub Karate Shinkyokusin w 2012 roku. Uwieńczeniem Gali było wręczenie nagród dla najlepszych sportowców roku.

Tytuł Sportowca Roku przypadł Annie Półtorak oraz Andżelice Soliło za wybitne sukcesy sportowe. Wyróżnienie za godne reprezentowanie Klubu otrzymały Julia Ostrówka oraz Paulina Włodarczyk. Nagrody otrzymali również najmłodsi karatecy (5 - 6 lat) w Karkonoszach, którzy trenują na co dzień pod okiem Piotra Cieślińskiego. Podziękowanie otrzymał grafik komputerowy oraz fotograf klubowy Grzegorz Szukszta.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia utalentowana zawodniczka, Andżelika Soliło przygotowała dla publiczności kolędę Cicha Noc. Wychowanka oprócz tytułów sportowych odnosi spektakularne sukcesy podczas konkursów wokalnych.

Na zakończenie gali Zarząd KKKS podzielił się ze wszystkimi obecnymi opłatkiem. W rodzinnej atmosferze wszyscy spędzili przedświąteczny czas. Każdy uczestnik otrzymał w prezencie pamiątkowy długopis. Za oprawę graficzną oraz fotograficzną odpowiadali właściciele firmy Silessia Studio Grzegorz Szukszta oraz Art Foto Romuald Gniewek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nowe drogi w Janowicach Wielkich

Sprawne Jelonki

Rok niespełnionych obietnic

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 20-12-2012 11:25
Bardzo udana uroczystość-p.Piotrze i p.Dario-tak trzymać :)))) ..i nie przejmować się frustratami w sieci-to żałosne.. Pozdrawiam :)))
~ 20-12-2012 17:56
Każdy ma prawo do własnego zdania-nawet frustrat, wiec po co usuwać czyjeś spostrzeżenia? :)
~ 20-12-2012 19:16
Autor artykulu chyba pomylil gale, albo chlapnal sobie cos dla zdrowotnosci. :D Po pierwsze jakie 170 osób? 70 z dziecmi to góra, ale 100 to ciut lekka przesada. Po drugie skoro byla swietna oprawa muzyczna to dlaczego prowadzacy wielokrotnie prosil o jej zmiane? Po trzecie Pani, która prowadzila "gale" przydaloby sie kilka dobrych wizyt u logopedy. Po czwarte prezentacja multimedialna? Raczej prezentacja tego nazwac nie mozna..-infantylne zachowanie prowadzacego mówi samo za siebie. Prosze sie zastanowic po co byla ta cala "gala"? Dla dzieci, które byly wyraznie znudzone, czy po to zeby pochwalic sie swoimi "osiagnieciami" i lepiej sie rozreklamowac? Ja tam bylem, a Ty drogi redaktorze? Proponuje mniej kredek do pisania, chodzi przeciez o rzetelne przekazywanie informacji, heh...
~~ 21-12-2012 11:51
widze wszystkie posty z tego samego ip
~ja 21-12-2012 16:47
Co by nie zrobic w tej Jeleniej to i tak znajdzie sie ktos kto by zrobil to lepiej.
~kibol1 26-12-2012 19:05
brawo za pomysłowość. ... rwie sobie resztki włosów że ma takiego konkurenta, którego wychował i nauczył na własnej skórze. jesteś jego wrogiem nr 1. konkurencja jest zdrowa i zyskają na tym ćwiczący. pozdro

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na Kilińskiego bezpieczniej

II liga: Trzecia porażka

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Od piątku Jarmark Bożonarodzeniowy

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
869
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%