MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 19 września
im. Konstancji, Teodora

Francuska muzyka w jeleniogórskiej Metaforze

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 26 listopada 2013, 7:42
Aktualizacja: 7:44
Autor: Mea
Fot. Organizator
W Metafora Pub & Restaurant wystąpił Wiesław Prządka, jeden z najwybitniejszych polskich akordeonistów i bandoneonistów. Koncert odbył się w ramach Dnia Beaujolais Nouveau. Wkrótce kolejne koncerty, na które wstęp jest wolny.

Zakochany w muzyce francuskiej artysta zagrał dla licznie zgromadzonych gości. Jak co roku, w trzeci czwartek listopada, w Metaforze rozpoczęto degustację młodego czerwonego wina z okolic miasta Beaujeu przy dźwiękach utworów francuskich.

Muzyka na żywo nie pierwszy raz gości w jeleniogórskiej restauracji. Planowane są już kolejne występy. – W ramach Jazzowych kwadransów w każdy pierwszy wtorek miesiąca organizujemy koncert. Już 3 grudnia zapraszamy miłośników jazzu na wyjątkową podróż do jego świata. Zagrają muzycy, którzy wywodzą się z opolskiego i wrocławskiego środowiska jazzowego: Natalia Podwin (wokal) oraz Grzegorz Olszamowski (piano). Będzie można usłyszeć standardy jazzowe i utwory popowe w oryginalnych aranżacjach jazzowych – zaprasza Jacek Jacak, menadżer Metafora Pub & Restaurant.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zmiany na Ogińskiego

Wandale kontra naukowcy

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 26-11-2013 16:38
Pan "menadżer" przeflancował grupę drących japy osiłków pseudosportowców z pomieszczenia, gdzie trwał koncert, do sali dla palących. Poprosił ich o nie palenie, bo "sportowcom" szkodzi dym. Ci zaczęli za to regularny ochlaj i ten sprzyjał ich kondycji. Lokal sympatyczny, jedzonko dobre, ale tego typu wydarzenia odradzam, nie polecam.
~dera@we123 26-11-2013 19:56
...
~kolega1 27-11-2013 1:14
i brudne pazury Aldony ....... brrrrrrrrr

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rajd szlakiem przygody

Zamknięte szlaki w Michałowicach

Przełamywanie barier  

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Dzień Sportu

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
593
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%