MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Fotorelacja z I Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 27 maja 2011, 10:31
Aktualizacja: Sobota, 28 maja 2011, 11:59
Autor: MDvR
Fot. red.
Po raz pierwszy Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej jeleniogórskich policjantów i policjantów z Czech odbył się w Jeleniej Górze. Przez dwa lata turnieje te organizowali na swoim terenie czescy mundurowi. W tym roku rywalizujące drużyny walczyły o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze, drużynę policjantów wspierali również pracownicy cywilni.

Na starcie zawodów zorganizowanych 26 maja w godzinach 9.00-15.00 w hali sportowej przy ul. Złotniczej stanęło 10 zespołów, w tym 3 z Czech – z Jablonca nad Nisou i Trutnova. Startujący w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej zawodnicy z Jeleniej Góry i Czech są również członkami Między narodowego Stowarzyszenie Policji - IPA. Drużyny walczyły o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. Puchar za zajęcie drugiego miejsca ufundował Region IPA Jelenia Góra, a za trzecie Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KMP w Jeleniej Górze. Tego typu rywalizacje sportowe pomiędzy policjantami z Polski i Czech odbywają się od trzech lat w ramach międzynarodowej współpracy transgranicznej. Zawody te mają na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy policjami obu państw, a także propagowanie postaw pro sportowych.

W tegorocznych zmaganiach triumfowali siatkarze z Jablonca, wyprzedzając reprezentantów I Komisariatu Policji w Jeleniej Górze i ekipę z Trutnova.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dobry wynik Kasi na mistrzostwach świata!

Powalczą o medale Mistrzostw Polski

Pierwsze takie zawody!

Kandydaci PO

Tłumna Miedzianka Fest

Kiedy Cieplice były europejskim kurortem

KOD znowu pod sądem

PiS zaprezentował kandydatów

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
203
Tak
74%
Nie
11%
Nie wiem
15%