MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Fotograficy wybrali zdjęcie grudnia

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 13 grudnia 2008, 10:26
Aktualizacja: 10:26
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Dariusz Szczurek z Zawidowa zdobył trzy najwyższe lokaty w konkursie miesiąca Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego.

– W naszym konkursie nie ma nagród, jest trochę nietypowy – mówi Tadeusz Biłozor z JTF. – To raczej taka zabawa, otwarta dla wszystkich, w której premią jest satysfakcja z wyboru dokonanego przez naszych członków, którzy mogą pochwalić się sporym dorobkiem i doświadczeniem fotograficznym – dodał.

W konkursie grudnia jury oceniło ponad 30 prac o różnej tematyce i technikach fotografowania. Jurorzy nie znają autora zdjęcia, które oznaczone jest tylko numerem. Najwyższe noty dostał zestaw Dariusza Szczurka z Zawidowa, który przedstawił dość wyidealizowane i nienaganne technicznie pejzaże.

– W nadchodzący czwartek rozstrzygniemy konkurs na zdjęcie roku i podzielimy się opłatkiem – zapowiada T. Biłozor zapraszając jednocześnie wszystkich fotografujących do przygotowania kadrów z myślą o przyszłorocznych konkursach. Prace najlepiej składać w czwartki po godz. 18 w siedzibie JTF przy Podwalu 2 a.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jest nowy wóz ratowniczo–gaśniczy  

Wirtuozi jazzu

Trudny dojazd do SP 3

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Czerwony 13-12-2008 13:54
Piszecie o najlepszym zdjęciu i go nie pokazujecie... BRAWO
~TeeBezNicka (dawniej Tee) 14-12-2008 12:26
Kim jest PanZWielkąGłową ze zdjęcia nr 2? Czy to zwycięzca konkursu? Bez obrazy, ale tak na nim wyszedł. A najlepsze zdjęcie faktycznie mogłoby być. Chociaż jedno z zestawu. Nie dałoby rady tego uzupełnić? Pozdrawiam :-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

60 – lecie Towarzystwa Karkonoskiego  

Spór o edukację seksualną

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Równowaga między kulturą a naturą

Park już gotowy

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
775
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%