MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Firma z Mysłakowic wyremontuje drogę w Staniszowie

Wiadomości: Region
Czwartek, 28 września 2017, 13:24
Autor: WAC
Już za kilka dni ruszą prace przy remoncie drogi w okolicy pałacu na wodzie w Staniszowie. Wykonawcą prac będzie wyłoniona w trybie przetargu firma Kama z Mysłakowic.

Przedsiębiorstwo z Mysłakowic było jedynym oferentem, który przystąpił do przetargu na wykonawcę remontu drogi w Staniszowie ogłoszonego przez Urząd Gminy w Podgórzynie. Koszt inwestycji to 281 tysięcy złotych. Zdecydowana większość tych środków bo 221 tys. zł. pochodzi z dotacji jaką samorząd otrzymał z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. W ramach prac na drodze zostanie położona nawierzchnia brukowa. Będzie też wykonane nowe jej nowe odwodnienie oraz krawężniki Koniec inwestycji zaplanowano na koniec listopada.

Ogłoszenia

Czytaj również

Absolutorium dla bolesławieckiego zarządu powiatu

Wczoraj kino plenerowe, a dzisiaj Jacek Ziobro

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~wx 28-09-2017 18:41
Nowa droga brukowana? Koło rolnicze zrobi to taniej.
~errweafsgfsf 28-09-2017 19:43
Będzie też wykonane nowe jej nowe ---- kto to pisał???? czy jelonka ma jakiegos moda???? pozdrawiam ps kama rulez, handlowali kieidys stalą ;)
~joko 28-09-2017 20:24
Błędy ortograficzne w oczy kłują. Szanowny Redaktorze WAC polecam słownik i zasady pisowni polskiej.
~kolberga 28-09-2017 23:06
jak beda ja wykonywać jak ulice Kolberga w Jeleniej to szczerze współczuje, ludzie, szykuja pozew zbiorowy o porysowane i popsute auta przez wyrwy ktore wydlubali w starej drodze, blokowali ulice, lub nie blokowali a wtedy przyjezdzala straz miejska i wlepiala mandaty za stanie pod wlasnym blokiem.. pracownicy wulgarni i pijaczyny, i tylko narzekali ze malo im placa i maja dupnego pracodawce (kogo to obchodzi), pomijam juz fakt ze np. przed dlugim weekendem zamykali ulice nic nie robiac i slad po nich znikal na tydzien, pracuja srednio 3h dziennie, termin ukonczenia wiele razy przesuwany, a wkoncu po pol roku wszystko zrobili w tydzien.. ta firma to tania porazka
~Boss 29-09-2017 17:17
to ta sama firma co wygrała przetarg na wykonanie śluz rowerowych w Cieplicach które zniknęły po pierwszym deszczu zresztą najdroższe śluzy w Polsce wygrali przetarg a fuszerkę odwalił podwykonawca z Karpacza teraz będzie tak samo podejrzewam że ta firma nie ma żadnego zaplecza ,sprzętu i ludzi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Przegląd miejskich inwestycji – ciąg dalszy  

Spotkali się z Beatą Kempą

Drastyczne billboardy

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1340
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
54%
Nie wiem
5%