MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Finisz na trasach Wisły–Kubalonki

Wiadomości: Wisła
Czwartek, 26 lutego 2015, 0:07
Aktualizacja: 0:09
Autor: MDvR
W najbliższy weekend 28 lutego i 1 marca na trasach Wisły–Kubalonki odbędą się finałowe zawody tegorocznego Pucharu Grupy AZOTY rozgrywanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich „Bieg na Igrzyska”.

Dwa ostatnie dni pucharowych zmagań upłyną pod znakiem niezwykle widowiskowej konkurencji – biegów ze startu wspólnego. W sobotę młodzież będzie rywalizowała stylem klasycznym, a w niedzielę – dowolnym. Początek zarówno w sobotę, jak i w niedzielę zaplanowano na godzinę 10:00.

Będzie to ostatnia okazja w tym roku na zdobycie przez zawodników i zawodniczki pucharowych punktów. W końcowej klasyfikacji zsumowane zostaną zdobycze punktowe z ośmiu najlepszych (na dziesięć) startów i w ten sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy i zwyciężczynie poszczególnych kategorii wiekowych. Przed finałowym weekendem na czele list znajdują się: Agata Warło i Wojciech Fojcik (oboje NKS Trójwieś Beskidzka) - w kategoriach juniorka i junior B. Wśród juniorek C prowadzi Natalia Sewastynowicz (MKS Istebna), a wśród chłopców – Marek Welusz (SSR LZS Sokół Szczyrk/SMS Szczyrk). W kategoriach juniorek i juniorów D na czele stawek plasują się: Monika Skinder i Dawid Ciećko (oboje MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski). Najmłodszymi liderami są: Karina Probola (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski) i Jan Zawada (MKS Istebna). W klasyfikacji drużyn prowadzi MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

(Organizator)

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O samorządności

Protest oświaty

Piękna walka młodych siatkarzy

Kolejne wieści na temat gali

Remont bez zakłóceń

Wsparcie strajkujących

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Osiem medali JKO

Sonda

Sezonowa zmiana opon powinna być obowiązkowa?

Oddanych
głosów
1297
Tak
70%
Nie
24%
Nie wiem
6%