Finepharm Karkonosze przegrywają w Łomiankach

Wiadomości: Łomianki
Środa, 28 kwietnia 2010, 21:48
Aktualizacja: Czwartek, 29 kwietnia 2010, 11:23
Autor: arec
Koszykarki Finepharmu Karkonoszy Jelenia Góra przegrały wyjazdowe spotkanie z uczennicami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Łomianki.

Podopieczne Iwony Błaszak wysoko przegrały pierwszą kwartę 8:19. Drugie dziesięć minut także należało do SMS-u Łomianki i po pierwszej połowie gospodynie spotkania prowadziły 36:20.

Kolejne dwie odsłony były bardziej wyrównane, ale triumfował zespół z Łomianek i spotkanie zakończyło się wynikiem 76:57.

W drugim z rozgrywanych dziś spotkań Widzew przegrał we własnej hali ze znakomitą drużyną BS PA-CO Bank Pabianice 55:68. Dzięki temu Łomianki awansowały na drugą pozycję w tabeli i zrównały się punktowo z Widzewem.

Arcus SMS PZKosz Łomianki – Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 76:57 (19:8, 17:12, 21:21, 19:16)

Finepharm Karkonosze: Mićków 15, Kret 13, Winnicka 12, Witkoś 7, Kowalczyk 6, Kowiel 4, Pawlukiewicz, Iwanowicz, Fredziak