MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Finał konkursu plastycznego w Muzeum Przyrodniczym

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 28 października 2014, 7:56
Aktualizacja: 8:00
Autor: Mea
Fot. Organizator
Prawie 400 prac z 24. szkół podstawowych i gimnazjalnych z Jeleniej Góry i okolic oraz domów kultury wpłynęło do Muzeum Przyrodniczego na konkurs "Osobliwości świata natury naszego regionu". Dzieła małych artystów można oglądać do 2. listopada.

W konkursie plastycznym z cyklu "Znam przyrodę mojego miasta i regionu", pt. "Osobliwości świata natury naszego regionu" nagrodzono 33. Uczniów książkami o tematyce przyrodniczej.

Jury oceniało w trzech kategoriach wiekowych:

w kategorii klas I-III:
I miejsce - Hubert Skowron, klasa II E, SP Nr 10 w Jeleniej Górze
II miejsce - Antoni Miśkiewicz, klasa II A, SP Nr 10 w Jeleniej Górze, Weronika Kwaczyńska, klasa III, SP w Kopańcu
III miejsce - Mikołaj Okoń, klasa III C, SP Nr 10 w Jeleniej Górze, Mikołaj Pietrzykowski, klasa II E, SP 10 w Jeleniej Górze
Wyróżnienie - Oliver Skodlarski, Młodzieżowy Dom Kultury „Jelonek” w Jeleniej Górze

w kategorii klas IV-VI:
I miejsce - Nadia Romaniuk, klasa VI, SP w Kaczorowie
II miejsce - Kacper Dobrowolski, MDK „Jelonek” w Jeleniej Górze, Nina Focht, klasa VI B, SP Nr 15 w Jeleniej Górze
III miejsce - Oliwia Pruś, klasa V E, SP Nr 11 w Jeleniej Górze, Magdalena Lewińska, klasa VI, SP Nr 8 w Jeleniej Górze
Wyróżnienie - Weronika Mysłek, MDK „Jelonek” w Jeleniej Górze

w kategorii klas gimnazjalnych:
I miejsce - Kalina Jaśko, klasa I A, Gimnazjum w Starej Kamienicy
II miejsce - Antonina Olszewska, Gimnazjum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze, Zofia Kokotowska, MDK „Jelonek” w Jeleniej Górze
III miejsce - Katarzyna Machajska, klasa III G, Gimnazjum Nr 1 w Jeleniej Górze, Katarzyna Szarłan, klasa III A, Gimnazjum w Zespole Szkół w Jeżowie Sudeckim
Wyróżnienie - Łukasz Orawiec, klasa II C, Gimnazjum w Mysłakowicach

Wyróżnienia specjalne otrzymali:
Natalia Koprowska, klasa IIA, SP w Zespole Szkół w Jeżowie Sudeckim
Igor Kwiecień, klasa IIA, SP Nr 11 w Jeleniej Górze
Seamus Wilkamson, SP Nr 10 w Jeleniej Górze
Wiktoria Sokal, klasa IIIA, SP Nr 11 w Jeleniej Górze
Ala Kastral, klasa IIA, SP Nr 10 w Jeleniej Górze
Kuba Szymków, klasa IIIC, SP 10 w Jeleniej Górze
Malwina Adamczyk, klasa IIC, SP Nr 11 w Jeleniej Górze
Kamil Malitowicz, klasa IIA, SP Nr 11 w Jeleniej Górze
Przemysław Janek, klasa I , SP w Kaczorowie
Przemysław Kempa, klasa IIIC, SP Nr 10 w Jeleniej Górze
Amelia Nowak, klasa II, Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze
Anna Nowińska, klasa IC, SP Nr 13 w Jeleniej Górze
Anastazja Morzecka, klasa IIA, SP Nr 10 w Jeleniej Górze

Nagrody specjalne:
Mateusz Lisiak, klasa IIA, SP Nr 10
Kamila Prus, klasa IIA, SP Nr 10

Konkurs dofinansowany był przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Country pod Śnieżką

Sztuka w pałacach i nowi ambasadorzy

PiS ujawnił listy kandydatów

Edukacja przez zabawę

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Akcja Segregacja

Remonty w jeleniogórskich szkołach  

W obronie zwierząt

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
407
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%