MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Filarem Strategii – turystyka

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 14 grudnia 2012, 15:02
Aktualizacja: Sobota, 15 grudnia 2012, 11:07
Autor: karkonoszeplay
W Auli jeleniogórskiego Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbyły się konsultacje dotyczące Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego. Współorganizatorem była Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Odpust na Śnieżce

Czytelniczka: drogo i brudno

Jak zagospodarować przestrzeń – warsztaty

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 15-12-2012 14:29
DOLNOŚLĄZAK. Strategia rozwoju - dokument ważny. Używając, języka z czasów wczesnego PRL /za Bieruta/, to strategię przyrównać można do planu 7-letniego. Z tą tylko różnicą, że w tamtych czasach te plany musiały być zrealizowane, gdyż nie wykonanie traktowano jako sabotaż. UB-cja miała robotę torturując sabotażystów, którzy -odpowiedzialni za wykonanie planu - przyczynili się do jego niewykonania. Cdn.
~ 15-12-2012 15:09
Cd. z 14:29. Autorzy strategii w turystyce upatrują rozwój Dolnego Śląska. To właściwy kierunek, gdyż nasz region ma wiele naturalnych i szczególnych walorów, umożliwiających rozwijanie tej dziedziny gospodarki. Właściwie dobrane miejsce debaty /AE ze specjalnością ekonomia i organizacja turystyki/. Wśród uczestników debaty odnotowałem nieobecność "lwicy SLD lewicy". A szkoda, gdyż obecność Pani Grażynki, przedstawiciela Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej, na tym spotkaniu byłaby bardzo pożądana. Czyżby uczestnicy debaty zostali niewłaściwie dobrani? Pani Grażynko, po co dała się Pani wybrać do Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej ? Wszak temat obrad - ważny dla DOT i regionu. DOLNOŚLĄZAK.
~ 15-12-2012 16:28
Dolnoslazaku! Przestań w kółko gledzic o tym samym... Juz sie nie da czytać tych głupio mądrych wpisów! Kto Cie tak skrzywdził, ze tak wszystko negujesz na tym świcie i wierzysz w słuszność jedynie własnego zdania? Pozdrawiam.
~ 15-12-2012 17:37
W słuszność własnego zdania wierzy tylko PiS poseł bramkarz-Tomaszewski. Ja temu facetowi nie dorównuję. W kółko ględzę o tym samym, dostosowując treść komentarza do powtarzających się treści publikacji. Wszystkiego na tym świecie nie neguję. Wręcz przeciwnie cieszę się, że żyję w ciekawych czasach, które szczególnie ubarwia szef PiS-partii i zwolennicy . Unikam czytania głupio-mądrych wpisów na forum "Jelonki". W szczególności sam siebie nie czytam. Co i Tobie zalecam, przy okazji serdecznie pozdrawiając. DOLNOŚLĄZAK.
~NIKE 15-12-2012 18:06
Dolnoślązaku masz rację nieobecność osoby pełniącej taką funkcje to ignorancja bądź pewność nepotycznych układów!
~ 16-12-2012 1:35
co ?????????????? tylko nie turystyka zresztą tunezja egipt Grecja itp postawiły na turystykę i sami wiecie że im to bokiem wyszło
~saneczkarz 16-12-2012 13:04
Jak wyglada turystyka , czyli jeden z filarów Strategii wystarczy zajrzeć do Kowar. Tutaj od lat rządzi PO i te "pożal się Boże" efekty widać gołym okiem. W Jeleniej Górze dla Informacji Turystycznej nie ma perspektyw i może gdzieś ją upchną w jakiś cichy zaułek, lub zagrzybiny lokalik. Z czynnych niegdyś skoczni narciarskich pozostały w: Karpaczu,Świeradowie, Miłkowie, Szklarskiej Por. fragmenty. W Lubawce zakaz wstepu na skocznię po ostatnim tragicznym wypadku. Naturalne tory saneczkowe od Świeradowa Zdr. po Karpacz i Szklarska POrębę zarastaja od lat nieużywane. O kąpieliskach w dawnym woj.jeleniogórskim szkoda już mówić.Tak dalej trzymać panowie:Łużniak, Pokój i spółka.
~fico 17-12-2012 9:14
W którym miejscu w Szklarskiej Porębie, Świeradowie i Miłkowie znajdują się skocznie ? Przecież tam pozostały tylko nikłe ślady. Karpacz i Lubawka to właściwie również wspomnienie, bo Orlinek jest przecież "małpim gajem". Tor saneczkowy w Karpaczu jest odnawiany !!! Czyżby jaskółka? ..... Turystyka w Kowarach się sprawdza, bo tak mówi burmistrz. Ktoś myśli, że to nie prawda?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Pracownicy Castoramy pomagają Mikołajowi  

Klasyki zjechały do Kowar

Śmierć na żwirowni

W czwartek spotkanie z Elżbietą Jaworowicz

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
532
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%