MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Festynem przywitano lato w Łomnicy

Wiadomości: Region
Wtorek, 27 czerwca 2017, 6:52
Aktualizacja: 0:00
Autor: Joanna
Fot. Joanna
W niedzielę (25.06) wesoło bawili się łomniczanie podczas kolejnego Festynu Rodzinnego. Impreza, o charakterze integracyjnym cieszyła się dużą frekwencją. Festyn co roku przyciąga coraz więcej osób. Bogaty program i wiele atrakcji zachęcają do wzięcia udziału w imprezie całe rodziny i nie są to tylko mieszkańcy Łomnicy.

W parku przy świetlicy wiejskiej odbył się już po raz ósmy Festyn Rodzinny. Z tej okazji zorganizowano wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych. Dla najmłodszych były dmuchane, zamkowe zjeżdżalnie, zabawy z klockami lego, malowanie twarzy, dmuchanie balonów. Największą frajdę sprawili dzieciom strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łomnicy, którzy przygotowali, jak co roku, pokaz. Dzieci mogły zobaczyć z bliska samochody strażackie, była fontanna wody oraz dużo piany. Dla dzieci, szczególnie najmłodszych, była to ogromna atrakcja. Maluchy mocno zaabsorbowane zabawą, przez dłuższy czas z piany nie wychodziły.

Nie zabrakło konkursów i loterii fantowej. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu dwóch regionalnych zespołów. Wystąpił zespół ludowy "Karkonosze" oraz łomnicki zespół "4Seasons". Nie zapominając o dorosłych, dla nich również przygotowano konkurencje w których mogli się wykazać. Między innymi każdy mógł wypróbować własnych sił w rzucie oszczepem lub w strzelectwie. W ramach konkurencji integracyjnej, w zawodach chętnie wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz oraz mieszkańcy Łomnicy. Na zakończenie zorganizowano zabawę taneczną .

Impreza została zorganizowana, jak co roku, przez Stowarzyszenie „Łomniczanie” z pomocą wielu sponsorów.

Czytaj również

Ekodopłaty pod Szrenicą

Miłośnicy zabytków na swoim kolejnym zlocie

Młodzież z Lema dzieciom

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~wx 27-06-2017 14:59
Lokalne władze chętnie się bawią za FREE. A swoją drogą co tydzień festyn ży..ć się chce. W Mysłakowicach w ośrodku zdrowia zamiast leczyć ludzi też festyny- DOBRA ZMIANA
~! 27-06-2017 15:09
strażaki też byli :P
~Witek52 27-06-2017 15:26
Fajnie że dowiadujemy się po FAKCIE !
~ 27-06-2017 18:05
Zabawa dla śmietanki by mogli pochlać za darmoche
~ 27-06-2017 18:08
Zero atrakcji dla dzieci losy organizatorzy wykupili że by sie podzielić nagrodami je...ane h..je
~ 4-07-2017 16:59
Nie da się ladniejszych zdjęć zrobić?
~Macius I 6-07-2017 17:23
Te festyny są naprawdę z roku na rok fajniejsze. Cały dzień tam można spędzić. Tylko najlepiej przyjść w większej grupie, z dziećmi. Posiedzieć, posłuchać, potańczyć itp. ;-)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mali szachiści przed Pucharem Polski

Powiat Jeleniogórski na targach w Jabloncu

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

W śmieciach miasto tonie

Opłata za odpady – za dzieci też płacimy

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
965
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%