MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Festyn z miodem i słońcem w tle

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 23 maja 2011, 7:26
Aktualizacja: 7:27
Autor: G. Rybarczyk
Fot. G. Rybarczyk
Wczoraj w Starej Kamienicy miało miejsce otwarcie sezonu pszczelarskiego. Obchodzono także Dzień Strażaka.

Na stadion gminnym zjechali się producenci wyrobów z miodu oraz druhny i druhowie z zaprzyjaźnionych z OSP Stara Kamienica Ochotniczych Straży Pożarnych z Wojcieszyc i Piechowic.

Całość rozpoczęto uroczystą Mszą Świętą w miejscowym kościele parafialnym. Później przemaszerowano ze świątyni na stadion przy dźwiękach orkiestry dętej oraz pocztów sztandarowych. Piękna pogoda sprawiła, że na stadion przybyło wielu mieszkańców powiatu jeleniogórskiego.

Wśród gości można było spotkać posłankę na Sejm RP Elżbietę Zakrzewską, starostę Powiatu Jeleniogórskiego Jacka Włodygę, Annę Ragiel, zastępczynię przewodniczącego Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Zaproszono również służby mundurowe: straż miejską i policję z Jeleniej Góry.

Uczestnicy imprezy mogli skosztować wyrobów z miodu, oraz brać udział w atrakcjach przygotowanych przez zaproszonych wystawców. Nie zapomniano również o dzieciach. Została przygotowana zjeżdżalnia dmuchana, straż miejska przygotowała miasteczko ruchu drogowego, zaś policjanci znakowała rowery.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rekordowy zlot

Promesy na nowe wozy

Atrakcje na Dzień Dziecka w Piechowicach

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~12 23-05-2011 20:24
Grzegorz RYBARCZYK, kiedy sprawisz, że droga w Pakoszowie zostanie załatana. Jaki z Ciebie radny powiatowy. Tylko się bawisz. Gdzie czyny?
~awigator 23-05-2011 22:21
ciekawe jak im się jechało po dziurawych drogach ,chyba że wójt postawił szlaban na skrzyżowaniu w kierunku Kromnowa i Kopańca bo tam drogi to masakra
~kalko 23-05-2011 22:40
ale to miało być święto miodu,a nie pokaz siły policji i straży miejskiej,po co organizować takie imprezy jak się niema pojęcia o pszczołach i miodzie ,brawo organizatorzy tłumy nie dopisały ale chęci były,jakoś na zdjęciach nie było pokazane miodu ,ula i akcesoriów związanych z pszczelarstwem,ale za to prominenci a i owszem
~blumen 24-05-2011 6:46
zaś policjanci znakowała rowery. ktoś to czyta co pisze?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zwycięstwo PiS (aktualizacja)

Nowe wozy dla OSP

Kolizja trzech aut

Rajd zdewastował las?

Rowerowa zabawa w stylu retro

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
523
Tak
31%
Nie
65%
Nie mam zdania
5%