MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Festyn w „Siódemce”. Zabawa była przednia

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 16 czerwca 2012, 13:32
Aktualizacja: Niedziela, 17 czerwca 2012, 8:33
Autor: Petr
Fot. Petr
Rodzinny Festyn Sportowo–Rekreacyjny odbył się dziś na boisku przed Szkołą Podstawową nr 7 w Jeleniej Górze. W programie imprezy znalazły się m.in. występy artystyczne, szereg zabaw i gier indywidualnych, i rodzinnych, pokaz sztuczek magicznych, wyścigi oraz mecze piłki ręcznej. – Zabawa była przednia. Bardzo się cieszę widząc te wszystkie uśmiechnięte buzie dzieci – mówiła nam Elżbieta Rybak, dyrektorka „Siódemki”.

Prócz gier, zabaw, konkursów i innych atrakcji mających na celu integrację uczniów szkoły jak również grona pedagogicznego i rodziców uczestnikom festynu zaserwowano watę cukrową, kiełbaski z grilla, grochówkę i całą gamę słodkości na deser. Było bardzo radośnie, a nawet w duchu Euro 2012 – sportowe emocje towarzyszące trwającemu obecnie turniejowi podobnie towarzyszyły meczom piłki ręcznej rozgrywanym przez klasy IV, V i VI.

– Od 10 lat organizujemy w naszej szkole podobne festyny cieszące się wielkim uznaniem nie tylko wśród dzieci, lecz także rodziców. Ich celem jest zarówno dobra zabawa, jak i wzajemna integracja całego środowiska związanego ze szkołą. Mnie osobiście najbardziej cieszy, kiedy widzę same uśmiechnięte buzie – podsumowała Elżbieta Rybak dyrektorka, „Siódemki”.

Co ciekawe, prócz festynu w tym samym czasie w „Siódemce” odbyło się dzisiaj spotkanie z jednym z autorów książki „Sportowcy Ziemi Jeleniogórskiej 1945-2010”. – Ja napisałem część o zapasach. Nie bez powodu spotkaliśmy się dzisiaj w SP nr 7, albowiem to właśnie tutaj było kiedyś koło zapaśnicze, które przez wiele lat sam prowadziłem. Tę szkołę darzę szczególnym sentymentem – mówi Czesław Czerniec.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rok Anioła?

Tak nie parkujemy

Będzie na nowy sprzęt

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~klaudiaaa 16-06-2012 13:42
Toż to się dopiero skończyło! Szybcy jesteście
madziorek 16-06-2012 16:39
BYŁO SUPER I ŚWIETNE NAGRODY....:)
~ 16-06-2012 17:41
DOLNOŚLĄZAK. Imprezkę odbieram jako pożegnalną. Na wniosek oświatowego Domagały oraz z woli radnych PO szkoła będzie zlikwidowana. Z inicjatywy Erazma&Pankracego, za wiedzą i pozytywną opinią Domagały, utworzona zostanie klerykalna szkoła - w zakonnych murach. Prezydent o'KUL-i klepnie sprawę? Radnym nic do tego? Czy magistrat ma finansować klerykalną szkołę? Szkoda 7, gdyż za PO-Obręmbalskiego wtłoczono w nią ogrom kasy. Jest to obiekt, który - po latach - spełnia warunki placówki oświatowej. Skoro wielebni muszą edukować swoich wyznawców z podatków jeleniogórzan, niech czynią to w obiekcie do tego przystosowanym.
~ 16-06-2012 17:55
Cd. z 17:41. Tak na marginesie. SLD-owcy winni rozważyć, czy Domagała swoimi reformatorskimi działaniami, u boku PO-prezydenta nie kompromituje własnej partii /100-lecie harcerstwa w auli Żeroma afirmowane przez kurię legnicką, zamiar likwidacji MDK/. Wydaje się, że Domagale pomyliły się ugrupowania polityczne funkcjonujące w J.G. Może na czas sprawowania urzędu Domagała zawiesi swoją partyjną aktywność i daj Boże do SLD już nie powróci? DOLNOŚLĄZAK.
~ 16-06-2012 19:43
każdy artykuł pana Petra jest PRZEDNI :))
~aniki 16-06-2012 22:55
Super, nawet bandytka na zdjęciach !!!
~ 17-06-2012 12:26
Szkoła ma być przeniesiona a nie zlikwidowana jeśli chodzi o ścisłość!
~antyPOd 17-06-2012 20:39
sprawa jest prosta POprostu znalazł sie kupiec na działke w centrum.A ze dzieci POdreptają troche dalej do szkoły wyjdzie im tylko na dobre zajec z WF przecież ciagle mało

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pod tym samym niebem

Jarmark Staroci był skromniejszy tym razem...

Zadbaj o swój zdrowy sen, wybierając materace Janpol oraz Hilding

Lodówka społeczna znowu jest dostępna

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1001
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%