MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Festyn rodzinny ze szczytnym celem

Wiadomości: Mysłakowice
Wtorek, 17 maja 2016, 11:10
Aktualizacja: 11:28
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Organizatorzy
Już w piątek (20.05) o godz. 15.00 rozpocznie się festyn rodzinny w Przedszkolu Publicznym w Mysłakowicach. Dla dzieci i gości zaplanowano mnóstwo atrakcji. W programie jest też licytacja obrazów. Najważniejszy jest jednak cel imprezy – przedstawiciele przedszkola oraz rodzice kolejny rok z rzędu zbierają bowiem pieniądze na wyposażenie przedszkolnego placu zabaw. Liczy się każdy grosz!

- W programie zaplanowaliśmy występy przedszkolaków, zabawy dla dzieci i dorosłych, kąciki z pysznym jedzeniem czy kącik z niespodziankami. Będą kiełbaski, ciasta, chleb ze smalcem, dla dzieci owoce, soczki – wymieniają organizatorzy. – Będzie też gość specjalny. Aby przekonać się kto nas odwiedzi musicie koniecznie przybyć do naszego przedszkola – dodają.

Dochód z festynu zostanie przeznaczony na doposażenie przedszkolnego placu zabaw, który wymaga gruntownego remontu i pilnego doposażenia. Dlatego rodzice i dyrekcja przedszkola kolejny rok z rzędu walczy o środki na ten cel. Placówkę już wsparły Lasy Państwowe, część pieniędzy zebrano też podczas kiermaszu bożonarodzeniowego. To jednak wciąż kropla w morzu potrzeb, dlatego warto na tej imprezie być i wesprzeć tą społeczną szczytną inicjatywę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Raport NIK dotyczący m.in. MZK Jelenia Góra

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~gluś 17-05-2016 16:16
świetna inicjatywa, wielkie dzięki dla organizatorów, trzymam kciuki, żeby pogoda dopisała bo wszystko inne na pewno będzie na medal :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Promesy dla strażaków  

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Dotacja na usuwanie azbestu

Moja Mała Ojczyzna – konkurs

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
470
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%