MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Festyn integracyjny w Śniadeckim

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 2 września 2016, 8:43
Aktualizacja: 8:49
Autor: Org
Fot. Archiwum
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze planują na sobotę 1 października organizację imprezy rekreacyjnej pn.: „ŚNIADECKI – FESTyn”.

Celem jest integracja szkoły ze środowiskiem lokalnym, kształtowanie wśród młodzieży postaw prozdrowotnych oraz pozyskanie funduszy na uzupełnienie zasobów sprzętu sportowego dla uczniów naszej szkoły (oraz ew. inwestycję w siłownię na świeżym powietrzu).

- Na festyn pragniemy zaprosić młodzież (również gimnazjalną), rodziców, absolwentów oraz wszystkich chętnych mieszkańców Jeleniej Góry. Podczas imprezy będzie można skorzystać z wielu atrakcji, w tym loterii fantowej (każdy los wygrywa), wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, poznać zasady wędkowania, obejrzeć pokaz dżudo, boksu, tańca zumba, wypróbować swoje umiejętności strzeleckie, skorzystać z punktów zdrowego odżywiania i kosmetyki, kupić najtańsze w mieście używane książki, a także wziąć udział w wielu konkursach – informują organizatorzy.

- Zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich osób i instytucji o rozważenie możliwości sponsorowania festynu. Przydatne będą nie tylko pieniądze, ale także gadżety na nagrody w konkursach i loteryjki, napoje, artykuły spożywcze oraz pomoc w organizacji – apelują.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Współpraca KPN z Muzeum Śląskim

Inauguracja klas patronackich Rainbow

Wzruszający spektakl niezwykłych aktorów

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Integracja w Trzynastce

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Inauguracja roku akademickiego

O tradycji chleba

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
334
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%