MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Festiwal szkolnych błędów dla KPR–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 października 2017, 15:59
Aktualizacja: 16:00
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Juniorki KPR–u Jelenia Góra były bliskie straty pewnych punktów w konfrontacji z KPR–em Kobierzyce. W czwartkowym spotkaniu 3. kolejki Ligi Dolnośląskiej podopieczne Dilrabo Samadovej prowadziły już 21:12, ale do końca drżały o końcowy rezultat...

W pierwszej połowie jeleniogórzanki grały nierówno, zaczęły od straty dwóch bramek, by chwilę później prowadzić 3:2. Gdy w 10. minucie na tablicy wyników było 6:3, wydawało się, że miejscowe opanowały parkiet, ale i tym razem nastąpił przestój w grze. Po kwadransie oba zespoły miały na swoim koncie po 6 trafień, jednak od stanu 7:7 na jeleniogórskim parkiecie rządziły już żółto-niebieskie grające w zielono-czarnych strojach. W festiwalu szkolnych błędów szybciej opanowały się zawodniczki KPR-u prowadząc do przerwy 17:10. Po zmianie stron ekipa Dili Samadovej podwyższyła prowadzenie do stanu 21:12, a na parkiecie pojawiły się zmienniczki, które zazwyczaj mają mniej minut grania. Ku zdumieniu miejscowej publiczności zespół z Kobierzyc konsekwentnie odrabiał straty, ale trenerka KPR-u nie decydowała się na zmiany. Dopiero na 2 minut przed końcem, gdy szczypiornistki spod Wrocławia zbliżyły się na 27:26, na boisku pojawiły się ponownie podstawowe zawodniczki z Natalią Filończuk, Agatą Skowrońską i Zuzią Dubiel na czele. Przy emocjonującej końcówce udało się dowieźć zwycięstwo do końca i KPR pokonał ekipę z Kobierzyc 29:28.

KPR Jelenia Góra – KPR Kobierzyce 29:28 (17:10)
KPR JG:
Filończuk, Grabarczyk – Dubiel 5, Skowrońska 5, Klimaszewska 4, Podgórska 4, Wojtas 3, Bachurska 2, Juźwik 2, Basta 2, Walacik 1, Kruszewska 1, Rutkowska, Delost.
KPR Kobierzyce: Jakubowska 11, Ilnicka 7, Janecka 5, Kozioł 3, Kuriata 2, Siekańska, Bej, Mikoś, Kucharska, Staszewska, Brzoza.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Ola Zaleśny jednak nie w Karkonoszach

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Czyżby Andrzej Duda?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Śmieci przy drodze na Perłę Zachodu

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
628
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%