MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Festiwal Smaków Liczyrzepy 2014 już wkrótce

Wiadomości: Region
Czwartek, 26 czerwca 2014, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Org
W Karpaczu odbędzie się już po raz trzeci Festiwal Smaków Liczyrzepy 2014, którego organizatorami są: Restauracja Dwór Liczyrzepy i LGD– Partnerstwo Ducha Gór . Zaplanowano go na 13. lipca.

- Zapraszamy już teraz wszystkich: kucharzy – przedstawicieli restauracji, obiektów gastronomicznych, przedstawicieli kół gospodyń wiejskich do wzięcia udziału w drużynowym konkursie na Najlepszą Kuchnię Liczyrzepy, amatorów, którzy kochają gotować dania polskiej kuchni i mają ochotę zaprezentować danie nawiązujące do tradycji Dolnego Śląska -do wystartowania w Konkursie na Najlepsze Danie Liczyrzepy 2014 oraz kucharzy profesjonalistów- przedstawicieli restauracji, obiektów gastronomicznych do wzięcia udziału w indywidualnym konkursie Pojedynek Mistrzów na Najlepsze Danie Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska – zachęcają do udziału organizatorzy.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30.06.2014. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Gościem specjalnym imprezy Beata Śniechowska (wrocławianka, zwyciężczyni II edycji programu kulinarnego Master Chef), która będzie przewodniczącym jury.

Karty zgłoszenia, regulaminy i szczegóły dotyczące Konkursów Kulinarnych do pobrania na stronie www.festiwal-smakow.pl i www.dworliczyrzepy.pl.

Więcej informacji pod nr tel. +48 506 430 837 lub adresem email: dworliczyrzepy@dworliczyrzepy.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dużo drożej za śmieci

Boczne boisko z początkiem sierpnia

O świetlicy mogą pomarzyć?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~łasuch 27-06-2014 3:57
Pani Śniechowska nie jest z Wrocławia, tylko ze Zgorzelca !!! Nie róbcie z naszej (prawie) ziomalki ostatniej wieśniary !!
~jolaa 27-06-2014 21:56
We Wrocławiu ponoć nie lubią "słoików". Ale jak ktoś jest zdolny, to szybko uznają go za swojego. Takie wrocławskie zakłamanie i kolejny przykład, jak Wrocek wysysa nasz region ze wszystkiego co wartościowe.
~ewa 30-06-2014 18:40
Słaby konkurs jak szef kuchni liczy rzepy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jelenia Góra na Głównym Szlaku Sudeckim

Co z tym SOR–em?

Kruszwicka z wykonawcą!

Dolny Śląsk promuje się w "Projekcie Plaża"  

Bulwar niemal gotowy

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
899
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%