MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Festiwal komedii z wyborami w tle

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Sobota, 5 lipca 2008, 8:15
Aktualizacja: 19:33
Autor: Mar
Fot. TEJO
Czy tegoroczne święto śmiesznych filmów w Lubomierzu zdominuje wyborcza agitka? Premier Donald Tusk wyznaczył termin przedterminowych wyborów na stanowisko burmistrza gminy Lubomierz na 24 sierpnia. Siedem dni po festiwalu komedii filmowych.

Odpowiednie obwieszczenia wojewody dolnośląskiego w tej sprawie pojawią się na początku przyszłego tygodnia. Oby kandydaci, którzy dopiero teraz mogą się rejestrować, nie zepsuli agitacją tej imprezy. Będziemy się przyglądać kampanii przedwyborczej.

A póki co miasteczko żyje przygotowaniami do największego święta, kiedy to na kilka dni staje się polskim Hollywood. Dokładnego programu jeszcze nie ma, bo – jego ostateczny kształt zależy od pieniędzy, jakie uda się organizatorom pozyskać – poinformowano na stronie internetowej imprezy.

Pewne jest, że filmy w miasteczku Kargula i Pawlaka będzie można oglądać już od 11 sierpnia. Będą też stałe punkty święta komedii: bitwa na torty, turniej „Aktorzy kontra swojaki” o babciną pierzynę, projekcja filmu „Sami swoi” na wielkim ekranie w rynku. Przybędzie też kilka tabliczek w Zaułku Filmowym. Muzyczną okrasą święta będzie koncert Pawła Kukiza i zespołu Piersi. Najlepsze filmy zostaną nagrodzone granatami, a uroczystość otwarcia XII OFFK zaplanowano na piątek, 15 sierpnia. W sumie odbędzie się 80 projekcji filmów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Relacja z Targów Ceramiki w Bolesławcu  

Po testach autobusu zasilanego CNG  

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~king 5-07-2008 19:05
"Tydpóki zień po Ogólnopolskim Festiwalu Komedii Filmowych." co to jest...TYDPÓKI ZIEŃ?? ... hahaha
piipi 7-07-2008 10:23
<i> proszę się dogadać w tej kwestii i poprosić osoby, które się podszywają, o zaniechanie tego procederu - ja nie mam możliwości sprawdzania, kto co pisał. Wyjściem z sytuacji może się okazać niedopuszczanie do publikacji jakichkolwiek postów sygnowanych tym loginem. Lub proszę zmienić login. Z poważaniem - TEJO </i>
piipi 7-07-2008 11:47
<i> proszę napisać na admin@jelonka.com -:-) to jest adres administratora, pozdrawiam TEJO </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS ujawnił listy kandydatów

Samotnie na Mount Everest

Kandydaci PO

Stop takim przepustom

Nad Śnieżnymi Kotłami

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
603
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%