MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ferie zimowe w Gimnazjum nr 3

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 15 stycznia 2015, 8:14
Aktualizacja: 8:16
Autor: Org
Fot. Archiwum Szkoły
Warsztaty teatralne, zajęcia sportowe i językowe, , a także plastyczne i muzyczne to część z planowanych atrakcji na ferie zimowe w jeleniogórskim Gimnazjum nr 3. – Organizujemy je dla uczniów klas piątych i szóstych ze szkół podstawowych , by pokazać im naszą nasza placówkę i zachęcić do kontynuowania w niej nauki – mówili nauczyciele.

Zajęcia będą organizowane od 19. do 23. stycznia w godz. od 11.00 do 13.00 w Gimnazjum nr 3 przy ul. Grunwaldzkiej 64a w Jeleniej Górze.

Na 19. stycznia zaplanowano język niemiecki od podstaw, warsztaty teatralne oraz zajęcia sportowe. Następnego dnia odbędą się zajęcia plastyczno-muzyczne, kalambury oraz zajecia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Na 21. stycznia zaplanowano język niemiecki od podstaw, warsztaty z języka angielskiego oraz zajęcia sportowe. Z kolei na 22. stycznia będą kalambury „Co dwie głowy, to nie jedna”, warsztaty z języka niemieckiego, zabawa z informatyką oraz matematyczne warsztaty „Origami”. Natomiast 23. stycznia można wziąć udział w zajęciach informatyczno-technicznych, sportowych oraz warsztatach plastyczno-literackich.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Patriotycznie w MP 2

Hymn dla Niepodległej

Konkurs Papieski

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Droga pod Reglami

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Karkonoskie witraże

Pasowanie pierwszoklasistów  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
913
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%