MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Ferie za pasem, więc może praca tymczasowa?

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 6 lutego 2020, 13:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 lutego 2020, 6:15
Autor: CEiPM
Fot. CEiPM
Zbliżają się ferie zimowe. To nie tylko czas odpoczynku, ale również niektórzy młodzi jeleniogórzanie zaczną rozglądać się za pracą, gdyż chcą dysponować własnymi funduszami. Czy łatwo znajdą zatrudnienie? Muszą uzbroić się w cierpliwość.
Ofert na razie nie ma wiele, ale sezon dopiero się zaczyna - mówi pośrednik pracy z Młodzieżowego Biura Pracy w Jeleniej Górze. - OHP przyjmuje propozycje pracy od pracodawców oraz zgłoszenia od młodzieży chętnej do pracy. Obecnie w Młodzieżowym Biurze Pracy w Jeleniej Górze jest kilkanaście ofert pracy. Wystarczy skontaktować się z pośrednikiem pracy mailowo lub telefonicznie, aby uzyskać wszelkie informacje.
Zaletą pracy okresowej dla młodzieży- podkreśla pośrednik pracy Centrum Jelenia Góra - jest możliwość zarobienia swoich pierwszych pieniędzy. Jednakże zalet jest znacznie więcej. To wczesne zetknięcie się z realnym rynkiem pracy, a co za tym idzie możliwość sprawdzenia siebie oraz własnych predyspozycji i umiejętności czy też praktyczna nauka zarządzania swoim czasem. Praca okresowa może być zatem dla nastolatka ważnym krokiem nie tylko do usamodzielnienia się, ale także zdobycia doświadczenia, które zaowocuje w przyszłości.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, które znajduje się przy ul. Wiejskiej 29 w Jeleniej Górze. Można się z nami kontaktować mailowo: mbp.ohp.pl lub telefonicznie 75 64 577 34 lub 75/ 645 77 35 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00) – informuje CEiPM.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

W cieniu wygasłych wulkanów

Budowa światłowodu w gminie Kamienna Góra

Podgórzyn chce wyjść z KSWiK

Komentarze (2) Dodaj komentarz

rymcycymcy 8-02-2020 0:31
Prace nie powinny być tymczasowe, tylko ...obowiązkowe !! :) ..młodzież powinna razem z partią ..ku lepszemu jutru ! :) ...jakieś wykopki im zrobić, albo co ! ;)
~iras 9-02-2020 9:18
Np. odśnieżanie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie skate park w Jeleniej Górze?  

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Będą piękne widoki ze Zbójeckich Skał

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Przebudowa ul. Papieża Jana Pawła II

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
820
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%