MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Ferie z MOS–em: zimowe turnieje w hali i na lodowisku

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 21 lutego 2008, 13:03
Aktualizacja: 13:05
Autor: ROB
Szereg zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży organizuje na ferie Międzyszkolny Ośrodek Sportu. Wczoraj (środa) odbyły się turnieje w mini hokeja i short tracka.

W grupie chłopców (ur. w latach 1993-94) pierwsze miejsce zajął zespół „Dzikie Kangury”, w składzie: Grzegorz Czuba, Piotr Wawrzyniak, Mateusz Frydrych, Kamil Jeleniewski.

W mini hokeju chłopców młodszych (ur. w latach 1997-1999) grały tylko dwie drużyny. Zwyciężył zespół „Snow Kids”, który 1:0 pokonał „Dzikie Koty”. Snow Kids wystąpili w składzie: Patryk Żukowski, Jakub Kamieński, Dominik Rejch.

W zawodach dziewcząt najlepsze były „Szybkie jak strzała”, które pokonały 4:1 „Śnieżne psy” i 4:0 „Lwice”. Skład zwycięskiej drużyny: Klaudia Banachowicz, Ula Izydorczyk, Angelika Koselska.

W short tracku (rocznik 1996-1999) zwyciężył Dominik Rejch, przed Klaudią Grzybek (1997) i Ulą Izydorczyk (1996). W grupie starszych (1993-94) najlepszy był Jakub Dzięcioł, przed Kamilem Jeleniewskim i Grzegorzem Czubą.

Dzisiaj natomiast w sali przy ul. Curie Skłodowskiej odbył się turniej trio-basketu chłopców w wieku gimnazjalnym. Zwyciężyła drużyna „Wróbelków” w składzie: Marcin Ciereszko, Oktawian Kubus i Wojciech Wróblewski. Drugie miejsce zajęli "Leszcze": Bartosz Wierzbicki, Paweł Mazur, Emil Potocki, a trzecie - "Latające piłki": Marek Dembski, Sergiusz Krzysztoń, Bartosz Nadolski.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

200 pieczątek w 24 godziny

Ciekawe pary w drugiej rundzie

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Przed nami decydujący turniej

Wbiegną na Przełęcz Okraj

Dachowanie w Radomierzu

Poprawią bazę sportową i rekreacyjną przy SP 10

Kolejny sukces, Kasia Tkacz mistrzynią Mazowsza!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
129
Tak
40%
Nie
52%
Nie wiem
8%