MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

Ferie pełne atrakcji w Mysłakowicach

Wiadomości: Mysłakowice
Środa, 10 lutego 2016, 7:06
Aktualizacja: 13:21
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. GOK Mysłakowice
Unihokej, turniej tenisa stołowego, wyjazd na lodowisko do Karpacza, a także gry, zabawy, konkursy czy zajęcia kulinarne to tylko kilka z atrakcji w programie ferii w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach. W tym tygodniu zaplanowano m.in. wyjazd na basen do Term Cieplickich, warsztaty fotograficzne czy zajęcia pt. „Zdrowe śniadanie robię sam”.

W pierwszym tygodniu ferii w Gminnym Domu Kultury dzieci bardzo chętnie i aktywnie brały udział w zaplanowanych zajęciach świetlicowych. Dużym zainteresowaniem, nie tylko ze strony chłopców, cieszyły się zajęcia sportowe: unihokej, turniej tenisa stołowego, turniej darta, turniej gry w „piłkarzyki”. Dzieci chętnie malowały wykorzystując różne techniki, grały w gry planszowe i edukacyjne.

- Realizując nasz świetlicowy program profilaktyczny pt.: „Bezpieczny komputer”, nie zapomnieliśmy o edukacyjnym wykorzystaniu komputerów. Uatrakcyjniając nasze zajęcia, poruszyliśmy temat zdrowego odżywiania, korzystanego oddziaływania witamin, warzyw i owoców na nasz organizm. Poruszony temat przypieczętowaliśmy wspólnym przygotowaniem sałatki owocowej. W ostatnim dniu pierwszego tygodnia ferii dzieci pojechały na lodowisko do Karpacza, gdzie dały upust swojemu szaleństwu. To był fantastyczny tydzień! – podsumowuje Grzegorz Truchanowicz, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wraca pomysł łączenia muzeów

Nie taka bestia straszna (recenzja)

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Tocio 10-02-2016 8:25
I tak trzymać .......pozdrowienia dla organizatorów i pracowników GOK-u
~ 10-02-2016 12:41
Szkoda tylko że informacje o tych feriach podano dopiero teraz. Wiedzieli o nich tylko ci co mają znajomości bo informacji o nich nie było żadnej nawet na stronie GOK--u (sprawdzałam).
~GOK 10-02-2016 14:11
Dla niepoinformowanego informacje o feriach były i są na stronie GOK-u, Gminy i Facebooku..... a jeśli nie znalazła Pan informacji wystarczyło zadzwonić dla zainteresowanych przesyłaliśmy mailowo wszystkie szczegółowe informacje. Mimo wszytko zapraszamy jeszcze przed nami dużo fajnej zabawy...:-)
~MaGregor 10-02-2016 19:52
brawo, organizatorzy i pracownicy GOK.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkali się z nauczycielami

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Rodzice okupują szkołę

Dyskutowali w KPSW o zawodach medycznych

Laptopy dla szkół

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
723
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%