MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ferie na półmetku

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 5 lutego 2019, 6:04
Aktualizacja: Środa, 6 lutego 2019, 5:43
Autor: MDK
Fot. Użyczone/MDK
W miniony piątek (1.02) zakończył się I turnus pełen ciekawych i urozmaiconych działań artystycznych półkolonii zimowych w jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury.

Na początku pobytu odbyły się zajęcia z Policją, związane z bezpieczeństwem podczas ferii, warsztaty plastyczne w Biurze Wystaw Artystycznych, poświęcone umiejętności posługiwania się mapą oraz warsztaty pod nazwą „Zabawa w drewnie” w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych.

W kolejnych dniach półkolonii zorganizowano wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego w Cieplicach połączoną ze spacerem po Parku Zdrojowym, a także uczestnictwo w projekcji filmu „Klakson i spółka” w Jeleniogórskim Centrum Kultury. W programie nie zabrakło również zabaw i gier terenowych. Na zakończenie I turnusu dzieci wzięły udział w biegach na orientację na Wzgórzu Kościuszki, a następnie po powrocie do placówki uczestniczyły w turnieju gier planszowych z nagrodami.

W czasie półkolonii uczestnikom dopisywały humory i chęci do aktywnego korzystania z oferowanych zajęć. Wspólnie spędzony czas wzbogacił uczestników o nowe znajomości, umiejętności i wiedzę. Było przy tym wiele radości i dobrej zabawy.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystawy psich piękności

Święto goprowców

Wybory parlamentarne (aktualizacja)

Ostatnia prosta kandydatów

Wybory: Zwycięstwo PiS

Problemy przy Wyczółkowskiego 61  

Gala Senioraliów

Zadymienie przy ul. Gielniaka

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
580
Tak
13%
Nie
66%
Nie wiem
21%