MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Ferie bez nudy

Wiadomości: Mysłakowice
Piątek, 28 lutego 2020, 9:12
Aktualizacja: 23:59
Autor: WAC
Fot. użyczone/GOK
Chociaż zimowa aura nie dopisała, uczestnicy zajęć zorganizowanych przez Gminny Ośrodek kultury w Mysłakowicach w trakcie niedawnych ferii zimowych nie mogli narzekać na nudę. W tym czasie w świetlicach w Mysłakowicach, Wojanowie, Karpnikach i Łomnicy zorganizowano dla nich szereg interesujących zajęć i warsztatów.

W świetlicy w Mysłakowicach dzieci uczestniczyły m.in. w zajęciach muzycznych, warsztatach plastycznych,  kreatywnych, kulinarnych i multimedialnych. Nie zabrakło wyjazdów do kina i teatru. W świetlicy w Wojanowie zorganizowane zostały m.in. zajęcia plastyczne, zajęcia edukacyjne z pierwszej pomocy przedmedycznej, warsztaty kulinarne, kino zimowe oraz wyjazd do Karpacza i rodzinna gra terenowa. Świetlica wiejska w Karpnikach przygotowała m.in. gry w szachy i warcaby, doskonalenie umiejętności pierwszej pomocy przedmedycznej, karaoke, zajęcia plastyczne i manualne, warsztaty pn. „Laboratorium czterech żywiołów” – doświadczenia czterech żywiołów w szkle laboratoryjnym i wiele innych ciekawych i kreatywnych zajęć.

W świetlicy wiejskiej w Łomnicy dzieci również nie mogły narzekać na nudę. Przygotowano dla nich różnego rodzaju gry i zabawy świetlicowe, wyjazd do kina i teatru, warsztaty plastyczne, zajęcia techniczne oraz rozgrywki w szachy.

Na koniec ferii przygotowaliśmy dla dzieci bal karnawałowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach oraz wspólny wyjazd dzieci i opiekunów z naszych świetlic do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie – mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska. - To nowoczesne i interaktywne centrum edukacji, w którym uczestnicy wyjazdu mogli dowiedzieć się m.in. o fascynującej przeszłości Ziemi, o Krainie Wygasłych Wulkanów, dzieci wzięły również udział w wielu ciekawych zajęciach interaktywnych i warsztatach edukacyjnych.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Rowerowa serpentyna

Chcesz wymienić piec? To informacja dla Ciebie!  

Jest kapliczka św. Anny

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 28-02-2020 10:50
Rozumialbym gdyby było napisane że takie zajęcia będą się odbywać. To jest informacja że były zajęcia dla wybranych !!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Synoptycy: spodziewane burze i deszcz

Będzie nowa siedziba

Trwa nabór do jeleniogórskiej Policji

Stalowe rumaki w Karpaczu

Śmierć na żwirowni

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
643
Tak
19%
Nie
75%
Nie wiem
5%